Producent okien z Łomży „Domel” rozpoczął 12 maja promocję „Bezpieczny Dom”. Wiosenna akcja ma na celu uświadomienie jak istotną wartością dla inwestorów indywidualnych powinno być bezpieczeństwo. Przy zakupie okien z linii Fusion oraz drzwi balkonowych i tarasowych Domel zadba o bezpieczne wyposażenie stolarki. 

W akcji promocyjnej „Bezpieczny Dom” przy zakupie drzwi balkonowych oraz tarasowych klient otrzymuje za 0 zł szybę bezpieczną hartowaną. Szyby te są czterokrotnie bardziej wytrzymałe od szyb standardowych, zaś w razie rozbicia rozpadają się na bezpieczne odłamki o tępych krawędziach.

Przy zakupie okien z linii Fusion klient zyskuje blokadę antywyważeniową naroża okiennego gratis. Blokada zabezpiecza okna przed włamaniem utrudniając wyważenie skrzydła okiennego od zewnątrz.

Wszystkie okna produkowane przez łomżyńską firmę wyposażone są w standardzie wyłącznie w zaczepy antywłamaniowe ze stali.

W punktach sprzedaży oraz na stronie producenta znajdą Państwo materiały poradnikowe oraz broszury informacyjne. Partnerem akcji edukacyjno-promocyjnej „Bezpieczny Dom” jest firma Starglass.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *