FLAVENT®PLUS – profesjonalne akcesoria do odwodnień dla dachów płaskich

Jako jeden z wiodących specjalistów w branży akcesoriów dachowych i ściennych firma Klöber poszerzyła swoją paletę produktową o system odwodnień dachów płaskich FLAVENT®PLUS. W nowym portfolio produktowym szczególny nacisk został położony na najwyższą jakość i rozwiązania modularne, pozwalające łączyć ze sobą różnorodne produkty. Poszerza to pole ich zastosowań i obniża potrzeby magazynowe.

Główną zaletą nowych produktów jest dokładne dopasowanie do wszystkich elementów montowanych na dachu i wszystkich konstrukcji dachów płaskich. Akcesoria dostępne są z kołnierzem z twardego PVC o unikalnej szerokości 12 cm oraz odpowiednio prefabrykowane kołnierze dla najpopularniejszych na rynku membran bitumicznych i syntetycznych TPO/EPDM/ECB/EVA/itd., zapewniając tym samym wysokie bezpieczeństwo montażu i funkcjonalną trwałość. Z kolei gotowe samouszczelniające pierścienie przyłączeniowe ułatwiają montaż i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie produkty systemu FLAVENT®PLUS są izolowane i wykonane ze specjalnego, twardego PVC, gwarantującego odporność na działanie czynników atmosferycznych w tym mrozu i promieniowania UV. Wpusty dachowe FLAVENT®PLUS do odprowadzania wody występują również w wersji ogrzewanej sterowanej termostatem, co zapobiega zlodowaceniu wody przepływowej podczas ujemnych temperatur zewnętrznych.

O Klöber-HPi:
Firma Klöber-HPi powstała w wyniku połączenia firmy Klöber GmbH z firmą Hausprofi International. Zarówno firma Klöber jak i HPi rozpoczynały swoją działalność w Niemczech w latach 60-tych w zakresie produkcji akcesoriów dachowych i przez wiele lat były wiodącymi producentami w tej dziedzinie. Firma Klöber na początku produkowała głównie elementy przejść przez połać dachową, kominki wentylacyjne. Do tej pory jest w tej dziedzinie wiodącym producentem w Europie. Ciągły intensywny rozwój powodował poszerzanie oferty o inne produkty związane z wentylacją i zabezpieczeniem dachu, a już w 1989 roku rozpoczęto produkcję nowoczesnych membran dachowych o wysokiej paroprzepuszczalności. W bardzo krótkim czasie firma Klöber również w tym asortymencie stała się jednym z wiodących producentów w Europie.

Więcej szczegółów na www.kloeber.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *