Projekt poznańskiej firmy Elipsa Design wygrał międzynarodowy konkurs na zabudowę stoiska dla  globalnego koncernu PACCOR. Stoisko polskich projektantów pojawi się już w maju na największych na świecie targach INTERPACK 2011 w Düsseldorfie.

    Elipsa Design to uznana na świecie firma rodem z Wielkopolski, która realizuje projekty dla m.in. Georgio Armaniego, PGNiG, KGHM Polska Miedź. Tym razem projekt architekt Urszuli Kałużnej wygrał konkurs na przygotowanie ekspozycji dla PACCOR. – Cieszy nas, iż prace projektantów Elipsy wygrywają międzynarodowe realizacje. Potwierdza to naszą niezmiennie mocną pozycję w branży – mówi Urszula Kałużna, właścicielka Elipsa Design.


    PACCOR jest europejskim producentem plastikowych i papierowych opakowań jednostkowych. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy opakowań przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. PACCOR posiada pięć zakładów produkcyjnych w Polsce, Finlandii, Francji i Turcji. Zatrudnia blisko1100 pracowników.


    Stoisko, które zaprezentuje firma, będzie eleganckie i zapraszające. – W projekcie ekspozycji szczególną uwagę przywiązaliśmy do wyrafinowanych, prostych form, drogich materiałów wykończeniowych oraz czystych barw nawiązujących do CI Paccor.  Prezentacja multimedialna na wielkich ekranach z szumem wodospadu i dźwiękami natury będzie magnesem dla zwiedzających –  mówi Urszula Kałużna z Elipsa Design.


    INTERPACK 2011 odbędą się w dniach 12-18 maja w Düsseldorfie. To największe i najważniejsze targi branży opakowań i przemysłu przetwórczego na świecie. We wszystkich 19 halach targowych zaprezentuje się 2700 wystawców z 60 krajów. Nie zabraknie także licznych imprez towarzyszących, wystaw, wykładów na temat innowacyjności w produkcji, designu opakowań i wielu innych. Targi INERPACK mają ponad 50-letnią tradycję.


żródlo: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *