Portal internetowy Archimania.pl organizuje konkurs dla architektów, którzy pragną zaistnieć ze swoimi pracami dla szerszej publiczności. Organizator zaprasza wszystkich architektów chcących zabłysnąć swoim kunsztem zawodowym oraz zaprezentować go poprzez Internet. Konkurs startuje pod hasłem „Architekcie! Pokaż swój projekt”. Konkurs ten daje szansę zdobycia atrakcyjnych nagród. Pole do popisu jest bardzo szerokie, gdyż organizator nie nakłada żadnych ograniczeń, co do nadsyłanych projektów.

 

Istnieje możliwość nadesłania:

– projektów architektonicznych budynków wszelkiego rodzaju,

– projektów wnętrz,

– projektów architektoniczno – budowlanych,

 

’); // ]]>

Wystarczy tylko być ich autorem. Konkurs ten, jak już wspomnieliśmy wyżej, daje szansę zdobycia rozgłosu zwłaszcza w sieci, co nie jest bez znaczenia w zawodzie architekta. Współczesność też nam podpowiada, że Internet jest właściwym miejscem na promocje swoich umiejętności i talentu. Tym niemniej na zwycięzców czekają podobno atrakcyjne nagrody, zwykle użyteczne w zawodzie. Na razie jednakże organizator nie zdradza jakie to nagrody. Jest tylko informacja pochodząca od głównego sponsora firmy DM DECO z Warszawy, że za projekt wnętrza z użyciem oświetlenia naszego sponsora jest nagroda specjalna.

Co tu wiele mówić? Konkurs archimanii jest szczególnie frapujący dla młodych architektów, mających dzięki takim inicjatywom, szansę w ogóle na zaistnienie na rynku. Młodzi architekci zwłaszcza: zdolni, twórczy z zapałem powinni zasypać projektami organizatorów. Swoje projekty zawierające opis projektu, rysunki, wizualizacje, należy przesłać w terminie do 15 listopada 2009 r. na adres organizatora. Patronat nad konkursem sprawuje Virtus organizator spotkań branżowych a sponsorem jest firma DM DECO lampy.


Marcin Kowalski – moderator serwisu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *