Wieszaki podłogowe – praktyczne i piękne

Każdy przedpokój to wizytówka właścicieli domu. Panować w nim powinien porządek, a o ten trudno, kiedy ciągle trzeba odkładać gdzieś ubrania. Kurtki, płaszcze, szale, kapelusze i parasole potrzebują miejsca. Miejsca, gdzie wyschną, gdzie łatwo je znaleźć i gdzie nie będą zawadzać. To z myślą o porządku, ale też o estetyce powstały wieszaki stojące na ubrania, idealne do przedpokoju.

 

 

Zalety wieszaków stojących

Wieszaki stojące na ubrania to uzupełnienie wyposażenia przedpokoju. Często przedpokój jest miejscem, w którym trudno zmieścić dużą szafę albo inny rodzaj wieszaka, zwłaszcza tam, gdzie powierzchnia jest mała. Wieszaki podłogowe mają ogromną zaletę w postaci mobilności. Można je dowolnie ustawiać, przesuwać, nie wymagają stałego wyznaczonego miejsca, ani tym bardziej wiercenia w ścianach, suficie czy podłodze. Niewątpliwą zaletą jest także ich estetyka. Zarówno do pomieszczenia klasycznego, retro czy vintage, jak i do nowoczesnego holu w mieszkaniu typu hi-tech lub loft znajdziemy wieszak perfekcyjnie dopasowany stylem https://www.edinos.pl/wieszaki-podlogowe. Wieszaki stojące na ubrania mogą przypominać gałęzie, koronę drzewa, dzieło sztuki albo być typowym, klasycznym wyposażeniem wnętrza znanym przecież od dziesięcioleci. Wybierając wieszak stojący do przedpokoju, można kierować się także jego kolorystyką. Znaleźć można wieszaki białe, czarne, w kolorze naturalnego drewna, jak i chromowane, miedziane, czy z malowanego proszkowo metalu. To pozwala na zaaranżowanie ciekawego i praktycznego jednocześnie wnętrza, które spełni oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Gdzie jeszcze warto mieć wieszaki stojące?

Wieszaki stojące na ubrania nie przydają się tylko w przedpokoju. To także znakomite wyposażenie biura, poczekalni, kancelarii. Można je wykorzystać w budynkach użyteczności publicznej oraz w firmach, wszędzie tam, gdzie zaglądają klienci i potrzebują miejsca, by odwiesić swoje kurtki i płaszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *