Wanny KALDEWEI Conoduo i Ellipso Duo Oval są już dostępne w nowych kolorach matowej czerni Lava i matowej bieli Arktis.

Na rynku wyposażenia łazienek pojawiła się moda na matowe kolory. Te barwy w dyskretny oraz szlachetny sposób podkreślają charakter łazienki jako miejsca relaksu, intymności oraz odprężenia. Firma KALDEWEI – wiodący, europejski producent w segmencie wanien i brodzików prysznicowych, jak zwykle trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów i wprowadziła do swojej oferty dwie nowe kolorystyki wanien w modnych, matowych tonach głębokiej czerni Lava i czystej bieli Arktis. Są one synonimem wyrafinowanej stylistyki przejętej bezpośrednio ze świata mody. Dlatego ta część oferty firmy KALDEWEI z linii Avangarde doskonale oddaje charakter Couture.

Barwy tworzą aurę

We współczesnej łazience ważną rolę odgrywają nie tylko formy, lecz także barwy przedmiotów. To one często decydują o atmosferze pomieszczenia oraz o tym czy czujemy się w nim dobrze i komfortowo. Matowe wanny KALDEWEI w kolorze czarnym Lava doskonale sprawdzają się w eleganckich łazienkach, szczególnie tam, gdzie podłogi wykończone są szlachetnymi materiałami np. ciemną, dębową deską. W takich pomieszczeniach wanny wolnostojące są głównym elementem wzorniczym, tworząc fascynującą atmosferę ekskluzywności i elegancji bazującą na efekcie kontrastu.

Wanny w kolorze matowej bieli Arktis są natomiast idealne w przypadku aranżacji prostych, purystycznych wnętrz, z dużymi płytkami na podłodze. Dodatkowo wanna Conoduo wyposażona jest w zintegrowaną kolorystycznie pokrywę odpływu montowaną w płaszczyźnie dna wanny. Dzięki temu tworzy jednolitą wzorniczo ofertę dla wymagających klientów.
 

Perfekcyjny kształt i elegancka kolorystyka

Wanny KALDEWEI Ellipso Duo Oval to miękkie kształty i płynna sylwetka. Ta eliptyczna geometria idealnie współgra z formą wnętrza, dostarczając użytkownikom podczas kąpieli odczucia luksusu i ekstrawagancji. Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval idealnie nadaje się też do kąpieli we dwoje: umożliwiają to identyczne oparcia pleców po obu stronach i centralnie umieszczony odpływ. Jednoelementowa obudowa podkreśla wyjątkowe wzornictwo i możliwość ustawienia wanny jako wolnostojącej. Produkt dostępny jest również bez obudowy jako surowy owal lub wersja prostokątna z ergonomicznie ukształtowaną częścią kąpielową. Doskonała forma i funkcjonalność wanny sprawiają, że można ją ustawić w dowolnym miejscu łazienki wykorzystując przy tym perfekcyjnie walory wzornicze nowej kolorystyki.

Z kolei prostokątna wanna KALDEWEI Conoduo to spokój i klarowność formy. Jej purystyczna geometria nadaje pomieszczeniu wyrazisty architektonicznie charakter. Wanny KALDEWEI Conoduo są więc idealnym elementem do aranżacji prostych, purystycznych wnętrz.

Obie wanny są do kupienia w opcji z obudową lub do zabudowy płytkami. Mogą być ustawione w dowolnym miejscu łazienki i pełnić rolę kontrastowego elementu wykończenia wnętrza lub harmonijnie komponować się z innymi elementami łazienki, tworząc aranżację ton-w-ton.

Kolejne kroki poszerzające ofertę firmy

Nowe, matowe kolory wanien marki KALDEWEI są kolejnym etapem poszerzenia oferty produktowej KLADEWEI zapoczątkowanej poprzez wprowadzenie palety Coordinated Colours Collection dla płaskich brodzików prysznicowych do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Dzięki temu rozszerzeniu oferty kolorów matowych firma KALDEWEI może teraz zaproponować ten wariant wzorniczy zarówno w asortymencie wanien, jak i brodzików.
 
Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Dalsze informacje i materiał ilustracyjny znajdziecie Państwo w wirtualnym biurze prasowym Kaldewei: www.kaldewei.com

Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.


Fot 1: Wanna KALDEWEI Conoduo w kolorze głębokiej czerni Lava

Firma KALDEWEI – wiodący, europejski producent w segmencie wanien i brodzików prysznicowych, jak zwykle trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów i wprowadziła do swojej oferty dwie nowe kolorystyki wanien w modnych, matowych tonach głębokiej czerni Lava i czystej bieli Arktis. Są one synonimem wyrafinowanej stylistyki przejętej bezpośrednio ze świata mody. Dlatego ta część oferty firmy KALDEWEI z linii Avangarde doskonale oddaje charakter Couture.

 

Fot 2: Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval w kolorze czystej, arktycznej bieli Arktis

 Wanny w kolorze matowej bieli Arktis są idealne w przypadku aranżacji prostych, purystycznych wnętrz, z dużymi płytkami na podłodze.

 

 

Fot 3: Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval z obudową w kolorze matowej czerni Lava

Matowe wanny KALDEWEI w kolorze czarnym Lava doskonale sprawdzają się w eleganckich łazienkach, szczególnie tam, gdzie podłogi wykończone są szlachetnymi materiałami np. ciemną, dębową deską. W takich pomieszczeniach wanny wolnostojące są głównym elementem wzorniczym, tworząc fascynującą atmosferę ekskluzywności i elegancji bazującą na efekcie kontrastu.

 

źródło: PR
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *