18 kwietnia 2012 roku w warszawskim Klubie Sztuka Architektury rozpocznie się kolejny, drugi już cykl spotkań z polskimi projektantami wnętrz, którzy opowiedzą o swoich najciekawszych aranżacjach ubiegłego roku nominowanych w plebiscycie Polskie Wnętrze 2012, organizowanym przez wortal sztuka-wnetrza.pl

W ramach cyklu można będzie spotkać najciekawszych projektantów z całej Polski, którzy zaprezentują na żywo 8 realizacji z ubiegłego roku, które brały udział w plebiscycie. Nowością tegorocznej edycji będzie transmisja internetowa wykładów emitowana na wortalach Grupy Sztuka Architektury (sztuka-architektury.pl, sztuka-wnetrza.pl)

Znamy już szczegóły programu spotkań. W rolach głównych wystąpią:
• 18.04.2013: 137kilo Architekci, Beza Projekt
Projekt: Wnętrza Bausch and Lomb HQ

• 25.04.2013: Toya Design
Projekt: Nowe Wnętrza Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

• 09.05.2013: BUCK. Architekci
Projekt: Foyer Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu; Bistro Dinette we Wrocławiu

• 16.05.2013: Centrala
Projekt: Wnętrza wystawiennicze Łódź Design 2012 w Łodzi

• 23.05.2013: Robert Majkut Design
Projekt: Oddziały korporacyjne ING

• 06.06.2013: Grupa 5 Architekci
Projekt: Wnętrza Dworca Wrocław Główny

• 13.06.2013: Archimental
Projekt: Park Tradycji Górnictwa i Hutnictwa w Siemianowicach Śląskich

• 20.06.2013: KMA Kabarowski Misiura Architekci
Projekt: Duda Clinic w Katowicach

Spotkania odbędą się w każdy czwartek o godzinie 18.00 w warszawskim Klubie Sztuka Architektury prowadzonym przez grupę wortali tematycznych skierowanych do architektów. Wstęp wolny.

Klub Sztuka Architektury
ul. Andersa 13 (Skwer Tekli Bądarzewskiej), Warszawa

Plebiscyt Polskie Wnętrze XXL jest dorocznym podsumowaniem największych osiągnięć polskiej architektury wnętrz. Zgłaszane przez projektantów i publiczność architektoniczną projekty są oceniane przez internautów oraz profesjonalne jury. Organizatorem plebiscytu i cyklu spotkań Polskie Wnętrze XXL jest wortal Sztuka Wnętrza, który jest medium cyfrowym skierowanym do profesjonalnych projektantów i miłośników designu. Wortal Sztuka-Wnetrza.pl jest częścią Grupy Sztuka Architektury skupiającej wortale tematyczne skierowane do profesjonalnych architektów, projektantów wnętrz i architektów krajobrazu.

Przebudowany budynek dworca Wrocław Główny, projekt – Grupa 5 Architekci, stał się w równej mierze dworcem jak i galerią handlową. Mimo wprowadzenia wielu nowych, współczesnych elementów w obiekcie zachowano dużą ilość wartościowego, historycznego detalu oraz rozwiązań konstrukcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *