W sobotę, 30 lipca deweloper organizuje zwiedzanie osiedla. Inwestycja jest oddana do użytku, a zdecydowana jej część już zamieszkana. Jednak nowi klienci nie mieli dotychczas okazji oglądać osiedla. A ponieważ są jeszcze wolne mieszkania, Dolcan postanowił zaprezentować osiedle zainteresowanym osobom.

Osiedle Orla to zespół kilku budynków wchodzących w skład tzw. Centrum Orla, realizowanego w kilku etapach. Najnowsza część to trzecia faza inwestycji. Kompleks zlokalizowany jest w centrum Ząbek przy ul. Poniatowskiego i Wiosennej. Ostatni etap osiedla liczy w sumie 190 mieszkań, ale wolnych jest już tylko 30, o powierzchni od 39 do 80 m2. Są tez mieszkania wykończone „pod klucz”.

Dolcan zaprezentuje je ze szczegółami w sobotę 30 lipca w godz. 10.00-16.00. To nowe podejście do zwiedzania osiedla, gdyż często deweloperzy zapraszają do obejrzenia inwestycji we wstępnej fazie jej realizacji, kiedy sprzedaż dopiero rusza. – Nie bez przyczyny idziemy nieco pod prąd trendom. Chcemy, by osoby, które zwiedzą inwestycję, zobaczyły jak żyje osiedle. A nie wysłuchały jak będzie wyglądać, co ma miejsce, gdy osiedle dopiero powstaje – wyjaśnia Anna Sitnik, zastępca dyrektora biura sprzedaży w firmie Dolcan. Decydując się na mieszkanie w istniejącej inwestycji klient ma gwarancję tego, co kupuje. – Ostatnie mieszkania na osiedlu Orla II są propozycją dla tych, którzy chcą kupić swoje M na rynku pierwotnym, ale nie na nowym osiedlu, które dopiero zaczyna się organizować – dodaje Anna Sitnik. Dodatkowo na dzień 30 lipca deweloper przygotował promocje dla klientów. Do wyboru jest kilka: garaż gratis, do 5 proc. rabatu na mieszkanie, bon o wartości 10 tys. zł. na materiały wykończeniowe lub możliwość nie płacenia za czynsz przez cały rok.

Budynki osiedla Orla II mają tylko 5 pięter, a część mieszkań duże ogrody zimowe. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Na terenie kompleksu znajdują się trzy place zabaw dla dzieci. Inwestycja ma bardzo dobrą komunikację, gdyż w odległości zaledwie ok. 300 m znajduje się stacja Kolei Mazowieckich. Pociągi jeżdżą stąd na Dworzec Wileński co kilkanaście minut, podróż trwa niecałe 10 min, i możliwa jest na wspólnym bilecie, który obowiązuje w komunikacji miejskiej w Warszawie. Deweloper zrealizował w Ząbkach także Osiedle Powstańców, które można będzie zobaczyć również w sobotę 30 lipca. Szczegóły obu inwestycji można znaleźć na www.dolcan.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *