Rezydencja Park w Mielnie – rusza budowa II etapu i przedsprzedaż apartamentów

Mielno Holding – Firmus Group rozbudowuje kompleks Rezydencja Park

Za kilka tygodni w Mielnie ruszy budowa II etapu inwestycji Rezydencja Park. Już teraz, inwestor Mielno Holding – Firmus Group rozpoczął przedsprzedaż apartamentów w tym kameralnym kompleksie. Projekt powstaje przy jednym z głównych deptaków Mielna, które dzięki nowoczesnym inwestycjom zmienia oblicze z miejscowości wakacyjnej, na całoroczny kurort.

Na początku jesieni rozpocznie się budowa drugiego budynku w kompleksie Rezydencja Park, realizowanej przy ul. Orła Białego, to jeden z głównych deptaków prowadzących do morza. Pierwszy etap, czyli kameralny budynek z 12 apartamentami w pełni wykończonymi i wyposażonymi, został właśnie oddany do użytku. Kolejny budynek będzie identyczny – dwanaście komfortowych apartamentów na czterech kondygnacjach. Deweloper zakończy jego budowę w ciągu niespełna roku. Latem 2012 r. właściciele będą mogli już w swoich apartamentach z II etapu Rezydencji Park spędzić wakacje.

Z końcem sierpnia rozpoczyna się też przedsprzedaż. Jak informuje inwestor  pierwsi klienci mają szansę nabyć w pełni wyposażone apartamenty już za 8.000 zł za m kw. – Cena jest atrakcyjna, gdyż sprzedaż dopiero rusza. Poza doskonałą lokalizacją bardzo blisko plaży, warto pamiętać, że cena obejmuje też pełne wyposażenie, włącznie z wysokiej jakości sprzętem do kuchni – podkreśla Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding – Firmus Group. – Pierwszy etap inwestycji jest już zrealizowany, więc wszyscy chętni mogą już teraz zobaczyć jakość i poziom wykończenia – dodaje. Inwestor zauważa też, że Rezydencja Park cieszy się dużym powodzeniem. Pierwszy etap, choć dopiero oddany do użytku, jest już w całości sprzedany.

Komfort i wygoda
Rezydencja Park II została zaprojektowana jako obiekt gotowy do zamieszkania. Mieszkania i apartamenty o metrażach od 39 do 53 m kw. będą wykończone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w  łazience pełna armatura. Apartamenty – w zależności od wielkości – będą miały jedną lub dwie sypialnie. Istotne jest to zarówno dla tych, którzy mieszkania w Rezydencji Park traktują, jako domy wakacyjne, jaki dla klientów, planujących zamieszkać tu na stałe. Każdy budynek wyposażony jest w nowoczesną windę. Na dole znajduje się parking z miejscem parkingowym przypisanym do każdego apartamentu. Dla tych, którzy chcieliby zainwestować w apartament pod kątem najmu, inwestor oferuje opcję profesjonalnego zarządzania wynajmem.

W otoczeniu natury
Rezydencja zlokalizowana jest w sosnowym parku. Z dużych, 14 metrowych balkonów i tarasów wychodzących na południe można z wyższych pięter podziwiać jezioro Jamno. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji słoneczne ogródki, a niedaleko – w odległości 200 metrów – zaczyna się mieleńska plaża. Budynek został zaprojektowany tak, aby podkreślić nadmorski charakter i klimat miejsca. Zastosowano materiały naturalne – kamień i drewno, a bryłą budynek nawiązuje do tradycyjnych w tych okolicach domów szachulcowych. Nadaje to całej inwestycji lekkość, wpisuje ją w otaczający krajobraz i jest udanym połączeniem tradycji ze współczesną sztuką projektową.

Mielno – kierunek dobry nie tylko na wakacje
Mielno położone jest w wyjątkowej lokalizacji, pomiędzy morzem i jeziorem Jamno. Plaże są tu czyste, szerokie i pokryte drobnym piaskiem. W okolicy znajdują się piękne lasy z dobrze utrzymanymi ścieżkami pieszymi sprzyjającymi długim spacerom i rekreacji. Wiedzie tędy także międzynarodowy szlak rowerowy Bike the Baltic. W mieście do udanego wypoczynku zachęca duża ilość pensjonatów, przyjemnych restauracyjek i kafejek. Własny całoroczny apartament nad morzem to coraz popularniejsza alternatywa dla podmiejskiej działki. Wśród nabywców mieszkań w Rezydencji Parki i pobliskim apartamentowcu Dune tego samego dewelopera, są osoby zarówno z pobliskiego Koszalina, jak i z odleglejszego Poznania, Bydgoszczy, Torunia czy Warszawy. Podróż nad morze z tych miejscowości zabiera od 2 do 5 godzin. To niedużo, jak za możliwość relaksu nad morzem zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *