Program OMEGA zrzesza najlepsze firmy wykonawcze, które montują sufity podwieszane marki Armstrong. Na początku września uczestnicy programu spotkali się na corocznym szkoleniu technicznym

Tegoroczne, już jedenaste z kolei, spotkanie firm wykonawczych z programu OMEGA odbyło się w Warszawie. Głównym przedmiotem szkolenia były konstrukcje nośne. Podczas wykładów, zaproszeni goście mogli dowiedzieć się więcej na temat nowych produktów i rozwiązań firmy Armstrong oraz porównać pod wieloma względami wszystkie rodzaje rusztów nośnych występujących na rynku. Na zakończenie uczestnicy otrzymali specjalne certyfikaty.

By połączyć przyjemne z pożytecznym, jak co roku, organizatorzy zadbali również o dobrą atmosferę podczas kilkudniowego spotkania OMEGA. Goście m.in. wspólnie kibicowali Polakom podczas meczu piłki nożnej z Niemcami, zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, Planetarium oraz Bibliotekę Uniwersytecką. Przyjemną odmianą w codziennym pośpiechu była także przejażdżka na segway’ach po urokliwych warszawskich parkach.

Spotkania grupy OMEGA, oprócz pogłębiania wiedzy na temat oferty Armstrong, służą także wymianie doświadczeń między wykonawcami. To dobra okazja do rozmów na temat przeprowadzonych inwestycji oraz planowanych realizacji, w których wykorzystane będą produkty Armstrong. W przyszłym roku odbędzie kolejne szkolenie techniczne.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *