Brick, Ribbon, Wind – nowe wzory szkła w kabinach Aquaform

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadza kabiny prysznicowe
z nowymi eleganckimi wzorami przypominającymi źdźbła trawy i cegiełki. Wzmocnione bezpieczne i jednocześnie ozdobne szkło kabiny prysznicowej może sprawić, że nasza łazienka będzie oryginalna i urządzona z nutką ekstrawagancji.

Nowe wypełnienia kabin Aquaform to Brick, Ribbon i Wind. Ostatni nawiązuje do bujanych przez wiatr liści i fal morskich oraz trawy. Ribbon do delikatnej wstążki, a – Brick to ułożone jeden na drugim pasy o szerokości cegiełki. Nowe wzory inspirowane są naturą, ale także prostotą i elegancją, jaką każdy może zapewnić sobie teraz w swojej łazience. Co ważne, wzory kabin nie są malowane, a trawione kwasem, dzięki czemu nie ma obawy, że ulegną zniszczeniu bądź wytarciu.

Dodatkowo drzwi kabin Aquaform wykonane są z grubego bezpiecznego szkła i zakończone są listwami magnetycznymi, co ułatwia zamykanie.

Domowe SPA – kabina Havana z wypełnieniem Ribbon

Kabina półokrągła z rozsuwanymi drzwiami zakończonymi listwami magnetycznymi, które ułatwiają zamykanie i zapobiega rozpryskiwaniu się wody poza kabinę. Wypełnienie szkłem o wzorze Ribbon, nawiązuje do tańczącej delikatnej wstążki. Kabina dodaje uroku łazience i idealnie wpisuje się w klimat domowego SPA. Będzie dostępna w sklepach już od sierpnia br.

Kabina ma wypinane rolki łożyskowe, profile komorowe i profil w kształcie litery U. Wysokość kabiny to 185 cm, grubość szkła wynosi 4 mm, jest dostępna w rozmiarach 80 i 90 cm. Cena: od 1536 zł brutto. 

W zgodzie z naturą – kabina Puenta z wypełnieniem Wind

J est to kabina jednodrzwiowa wypełniona szkłem
o nowym wzorze – Wind. Po środku kabiny, na drzwiach umieszczony został wzór nawiązujący do muskanego wiatrem źdźbła trawy. Wzór przechylony jest na prawą lub lewą stronę,
w zależności od montażu drzwi.

Kabina prysznicowa Puenta Wind jest półokrągła, wykonana z bezpiecznego szkła, zawiera uszczelki elastomerowe, listwy magnetyczne i profile komorowe.

Wysokość kabiny to 200 cm, grubość szkła wynosi 6 mm, dostępna w rozmiarach 80 i 90 cm. W sklepach pojawi się już w sierpniu. Cena: od 1536 zł brutto.

Ponadczasowy minimalizm – kabina Lazuro z wypełnieniem Brick

Kabina Lazuro wypełniona szkłem bezpiecznym o wzorze Brick dostępna jest tylko w wersji półokrągłej. Nowość w ofercie Aquaform – wypełnienie Brick – to poziome cegiełki. Ten prosty i elegancki wzór idealnie pasuje do łazienek opartych na minimalistycznych formach i kształtach.

Kabina prysznicowa Lazuro pokryta jest powłoką DP active, czyli powłoką polimerową, która zapobiega powstawaniu osadów powstałych z wody i mydła, ułatwia czyszczenie kabiny. Powłoka DP active nakładana jest na szybę od wewnątrz, natomiast wzór jest trawiony na szkle od strony zewnętrznej.

Kabina Lazuro Wind ma także listwy magnetyczne, profile komorowe i wypinane rolki łożyskowane podwójne. Grubość szkła to 4-5 mm, wysokość kabiny wynosi 185 cm i dostępna jest w rozmiarach 80 i 90 cm. Tak samo jak pozostałe nowości wśród kabin z wzorami Kabina Lazuro Brick wejdzie do sprzedaży już w sierpniu br. Cena: od 1659 zł brutto.

O Aquaform:

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików
i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca
do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.
W 2009 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż
w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.

Firma może się poszczycić nagrodami zarówno biznesowymi m.in. tytułem Gazeli Roku 2004, jak i produktowymi. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2012”.


PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *