Asymetryczna wanna Arcline marki Aquaform wyróżniona w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2012”.

Nowoczesna, asymetryczna wanna Arcline Aquaform wykonana z najwyższej jakości powłoki akrylowej została wyróżniona w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2012”. To kolejna wanna marki Aquaform, która została doceniona przez jury. W zeszłym roku nagrodę za ciekawy design zdobył model Simi.

Nagrody zostały wręczone podczas finałowej gali, która miała miejsce 2 kwietnia bieżącego roku w Businessman Institute w Warszawie. To już dziewiąta edycja konkursu organizowanego przez magazyn „Łazienka”. W plebiscycie oceniane są najlepsze produkty łazienkowe dostępne na polskim rynku, a jego celem jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej nowatorskich rozwiązań w branży. W tym roku do konkursu zgłoszono 138 produktów od 39 producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz do łazienek.

W skład 18-osobowego jury weszli m.in.: dziennikarze z redakcji magazynu „Łazienka”, „Świat Łazienek i Kuchni”, wykładowcy ASP z Łodzi, projektanci oraz architekci, którzy oceniali produkty pod kątem walorów użytkowych, jakości wykonania, relacji ceny do jakości, zgodności z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.
– Produkty, które łączą oryginalny kształt z nowoczesną technologią i najwyższą jakością materiałów cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Przykładowo, przy wyborze wanny, ważna jest zarówno jakość materiału z jakiego jest wykonana, wymiary wanny oraz jej design. Cieszymy się, że kapituła konkursu „Łazienka” doceniła asymetryczną wannę Arcline, która według nas w pełni spełnia wyżej wymienione kryteria. Wanna Arcline to połączenie nowoczesnej asymetrii z solidnym akrylem – mówił podczas gali Dominik Wabno, szef sprzedaży krajowej.

Wyróżniona wanna Arcline to jedna z bardziej nowoczesnych modeli w kolekcji wanien marki Aquaform. Charakteryzuje się lekką asymetrią, która przełamuje monotonię w łazience, ożywia i wprowadza dynamiczny nastrój. Jest funkcjonalna i trwała dzięki zastosowaniu wytrzymałego akrylu. Objęty 15-letnią gwarancją, akryl na długo zachowuje pierwotny kolor i oryginalny połysk. Posiada również właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Wanna asymetryczna Arclaine ze względu na swoje wymiary, idealnie nadaje się do niewielkich łazienek. W ofercie dostępne są dwa wymiary 150×70 (cena w sprzedaży 712 zł) i 160×70 (cena w sprzedaży 736 zł). W zestawie znajdują się również nogi oraz wsporniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *