Jeszcze kilka lat temu dostałby pogardliwą łatę starego kawalera. Dzisiejszy singiel nie ma jednak nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem. To człowiek sukcesu. Sam decyduje z kim się spotyka, o której kładzie się spać i jak urządza swoje mieszkanie.

Najprościej jest w dużych miejscowościach. Kuszą bogatą ofertą pracy, liczbą możliwości i dużą anonimowością, czego singiel nie uświadczy na wsi, gdzie wciąż pokutują „prehistoryczne” stereotypy. Więcej czasu to wyższe zarobki i co za tym idzie – zasobniejszy portfel. Na przykład na nowy samochód, czy mieszkanie. Wydawać by się mogło, że brak kobiecej ręki zwiastuje nadejście rychłej katastrofy. Nic bardziej mylnego! Panowie w pomysłach na design potrafią zaskoczyć.


Najwięcej inwencji pobudzają miejsca na rozrywkę. Audiofile, kinomaniacy i wszyscy pasjonaci sztuki multimedialnej nie potrafią obejść się w domu bez pomieszczenia, gdzie mogliby słuchać muzyki czy oglądać filmy w najnowocześniejszych technologiach – obraz w full HD, dźwięk 5.1, wrażenie otaczających z każdej strony efektów audiowizualnych.


Podstawą jest akustyka pomieszczenia. Jednym z pomysłów jest instalacja podłogi skórzanej. Takiej jak Torlys Leatherfloor. Swoje właściwości zawdzięcza korkowemu podłożu, które spotęguje doznania obcowania z dźwiękiem. Taki pokój pozwoli na długie godziny zapomnieć o otaczającym świecie i oddać się relaksowi – a bez rodziny na głowie jest na to dużo więcej czasu.


A jak w takim mieszkaniu utrzymać porządek? Faceci mają talent do bałaganiarstwa, zwłaszcza w kuchni i łazience. Nic dziwnego – w końcu szorowanie kafelek to nieprzyjemny obowiązek. Każdy szanujący się singiel będzie go unikał jak ognia. Panowie stosują dwa rozwiązania: albo zamiast gotowania żywią się pizzą i fast foodami, albo zastępują kafelki farbą odporną na wilgoć i silne zabrudzenia. Przykładem takiego produktu jest Plus Kitchen & Bath z palety PARA PAINTS. Tak urządzona kuchnia i łazienka nie wymaga częstej renowacji i jest dużo łatwiejsza w czyszczeniu.


Jest jeszcze jedna ważna cecha, którą mieszkanie singla musi spełniać. Powinno być łatwe do przearanżowania. Sytuacja może się zmienić z dnia na dzień, a wtedy wnętrze trzeba będzie podzielić na dwoje. A potem zrobić trochę miejsca w szafie i przygotować do kolejnego rozdziału w życiu!

źródło: www.otwarty.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *