Spółka Unidevelopment podpisała umowę warunkową na zakup nieruchomości, na której zrealizuje wielorodzinne osiedle mieszkaniowe. Inwestycja powstanie na warszawskim Gocławiu przy ul. Kapelanów Armii Krajowej. Deweloper wybuduje w dwóch etapach około 230 mieszkań i ok. 620 m2 powierzchni usługowej.

Unidevelopment S.A. zawarła 23 października umowę warunkową na zakup działek o numerach ewidencyjnych 13/5 i 6/18 z obrębu 3-06-05 oraz 6/17 i 6/9 z obrębu 3-06-05. Są to niezabudowane nieruchomości, zlokalizowane przy ul. Kapelanów Armii Krajowej w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe. Strony podpiszą akty notarialne przenoszące własność niezwłocznie po spełnieniu spisanych warunków.

Poszukując nieruchomości, na których realizujemy inwestycje deweloperskie, dokładnie analizujemy ich potencjał. Tereny przy ul. Kapelanów Armii Krajowej umożliwią nam przygotowanie korzystnej oferty, w przypadku której atrakcyjna lokalizacja będzie połączona z odpowiednio dobraną ceną i jakością wykonania. Na bazie zrealizowanych dotychczas projektów wiemy, że właściwe proporcje w tym zakresie są podstawą do osiągnięcia dobrych wyników sprzedaży mieszkań.” – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Unidevelopment S.A.

Zgodnie z obowiązującymi warunkami zabudowy dla pierwszego etapu Inwestycji, Unidevelopment S.A zrealizuje przy ul. Kapelanów Armii Krajowej zespół budynków wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i garażami. Planowana powierzchnia użytkowa mieszkań i lokali usługowych w pierwszym z nich wyniesie ok. 7.000 m2. Dla drugiego etapu Unidevelopment zamierza uzyskać decyzję o warunkach zabudowy, pozwalającą na realizację ok. 6 500 m2 powierzchni mieszkaniowej.

W przypadku tej inwestycji oferta w skierowana będzie przede wszystkim do ludzi ceniących komfort mieszkania w dobrej lokalizacji. Jej mocnymi stronami będzie łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz jej dobre skomunikowanie z innymi częściami Warszawy. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli również wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak spacery w malowniczym parku sąsiadującym z nowymi budynkami, zakupy w pobliskich centrach handlowych, czy uprawianie sportu w jednym niedaleko położonych obiektów.” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Marketingu i PR.

Tereny, na których powstanie osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta. Infrastruktura drogowa zapewnia możliwość łatwego poruszania się samochodem, jak i komunikacją publiczną. W odległości kilkuset metrów od planowanej inwestycji przebiega ul. Fieldorfa. Natomiast w odległości ok. 1 km znajduje się węzeł Trasy Łazienkowskiej i ul. Ostrobramskiej. W pobliżu zatrzymują się też autobusy licznych linii miejskich. Docelowo w rejonie Gocławia będą zrealizowane dwa przystanki II linii metra: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”. Lokalizacja zapewnia też dostęp do placówek edukacyjnych medycznych, oraz usługowo-handlowych (m.in. centrum handlowe Promenada, Strefa Wnętrza Leroy Merlin).

W okolicy istnieje wiele możliwości spędzania wolnego czasu na wolnym powietrzu i aktywnego wypoczynku. Przykładowo wspaniałym miejscem do spacerowania jest park wokół Jeziora Balaton, które połączone jest kanałem z Jeziorem Gocławskim. Akwen i jego otoczenie to wyjątkowy i zadbany teren, na którego aranżację poświęcono w ostatnich latach wiele funduszy. Amatorów sportu ucieszy z pewnością fakt, że pobliżu znajduje się też pływalnia „Wodnik” z centrum fitness, kompleks otwartych basenów przy Wale Miedzeszyńskim oraz tereny spacerowe nad Wisłą wraz ze ścieżką rowerową.

***********

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku, należącym do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Kompleksowa oferta Unidevelopment obejmuje zarówno mieszkania w budynkach wielorodzinnych jak i obiekty biurowe, realizowane z wykorzystaniem ekologicznych metod pracy i materiałów z certyfikatami środowiskowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *