Duży rabat(razem.pl) na mieszkania i kredyty tańsze niż w oddziałach banków tylko w 14 i 15 maja na Marsa!

Majowy Weekend Mieszkaniowy:
Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl
Piknik Rodzinny „Nowa Warszawa”
Impreza towarzysząca – Targi Przedszkolaka

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska (ul. Marsa 56c)
14 i 15 maja 2011 r.

Partner Targów:    AGRO-MAN Sp. z o.o.
Patroni Honorowi:     Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk
Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik
Polski Związek Firm Deweloperskich

Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Warszawy i okolic. Stu wystawców – deweloperzy, agencje nieruchomości, banki i firmy z branży aranżacji wnętrz oraz to co czyni te targi wyjątkowymi:

NOWA FORMUŁA TARGÓW
Firma redNet Media – organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM
rabatrazem.pl – to program grupowych zakupów mieszkań przez Internet. Polega na zebraniu od kilku do kilkunastu osób zainteresowanych zakupem lokali  w danej inwestycji i dokonaniu transakcji na promocyjnych zasadach. Kupując razem, osoby te składają zapisy na lokale, dzięki czemu otrzymują od dewelopera rabat, jakiego nie byłyby  w stanie uzyskać, negocjując warunki zakupu indywidualnie. Organizatorem programu jest Agencja Nieruchomości redNet24, wsparcie techniczne zapewnia ogólnopolski serwis nieruchomości tabelaofert.pl.

Informacja mieszkaniowa – już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.

Katalog Mieszkaniowy – w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji warszawskiej.
Mapa Inwestycji Mieszkaniowych – na specjalnie przygotowanym stoisku, również nieodpłatnie, dostępna będzie szczegółowa mapa prezentująca nie tylko lokalizacje, ale – jako jedyna na rynku – także wizualizacje i podstawowe informacje o inwestycjach.

Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.
Targowy Kredyt Mieszkaniowy – tutaj specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu są lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!

DODATKOWE ATRAKCJE
Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK  – tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a  profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka chwil później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.
Targowe Przedszkole – idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.
Kawiarenka Targowa  – Potrzebna chwila odpoczynku?  W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
Piknik rodzinny „Nowa Warszawa” – zapraszamy dużych i małych do wspólnej zabawy  na świeżym powietrzu; tuż przed wejściem do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska specjalnie dla Was organizujemy: rodzinne grillowanie, szalone rajdy na torze gokartowym, relaks w piknikowym Sheesha Lounge , zabawy na dmuchawcach, plac zabaw, przejażdżki na trikerach i wiele innych ciekawych form spędzenia czasu.
Targi Przedszkolaka – rodzinny weekend z zabawą i edukacją, podczas którego zapoznacie się z ofertą warszawskich przedszkoli oraz sprawdzicie ofertę produktów i usług dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: dmuchańce-skakańce, trampolina, kręgle, szkoła tańca, spotkania z klaunami, mini kino, tor wyścigów modeli zdalnie sterowanych, szkółka piłkarska dla małych mistrzów, gry  i zabawy kreatywne i wiele innych.

AGENDA TARGÓW
Sobota / Niedziela
10.00-17.00     Targi otwarte dla Zwiedzających
10.00-17.00    Piknik rodzinny „Nowa Warszawa”
10.30-16.15     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

Ceny biletów
15 zł/25 zł (pojedynczy/rodzinny)
bilet obowiązuje na dwa dni, na obie imprezy targowe
bezpłatny e-bilet dostępny na stronie: www. targi.tabelaofert.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *