redNet Media odświeża targi

Nowa szata, nowe pomysły, nowa jakość

3 i 4 września 2011 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl. Podczas inauguracji sezonu oficjalnie zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów, przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

Od jesieni 2011 imprezy w branży nieruchomości organizowane przez redNet Media zmieniają nazwę na Targi redNet DOM MIESZKANIE (Warszawa i Wrocław) i Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE (Kraków, Łódź i Poznań) – tu prócz nieruchomości będzie można znaleźć wyposażenie i wykończenie w ramach Sektora Aranżacji Wnętrz. Nową nazwę będzie miała również impreza organizowana na granicy Gdańska i Sopotu – Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA, które będę również posiadały nieco inną formułę niż nasze pozostałe imprezy.

Zmiany jakie wprowadzamy dotyczą nie tylko odświeżenia marki, nowych atrakcji targowych czy ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Zmiany dotyczą również ograniczenia liczby imprez targowych organizowanych w tym sezonie.

– Od ponad 10 lat organizujemy targi w branży nieruchomości – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Każdego roku obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, wsłuchujemy się w uwagi, potrzeby i oczekiwania naszych wystawców. W chwili obecnej trudno nie zauważyć, że rynek przesycony jest imprezami targowymi prezentującymi ofertę rynku nieruchomości mieszkaniowych. Wzrastająca liczba imprez niestety nie przekłada się wprost proporcjonalnie na ilość odwiedzających. To dla nas sygnał, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Więcej imprez to trudniejszy wybór zarówno dla wystawców, jak i dla poszukujących domu, mieszkania czy źródeł ich finansowania, którzy wybiorą się na targi. Stąd między innymi nasza decyzja o połączeniu imprezy gdańskiej i gdyńskiej, i zorganizowanie jednej kompleksowej trójmiejskiej edycji targów.

Na takiej decyzji zarządu spółki redNet Media zyskają zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Otrzymają wysokiej jakości wydarzenie z pełną ofertą nieruchomości mieszkaniowych z Trójmiasta i jego okolic. Całość wydarzenia uzupełnią atrakcje dodatkowe, które zostaną zorganizowane na specjalnie wydzielonej powierzchni na terenie hali Ergo Arena pod hasłem „Rodzinka”.

– Sezon jesienny z Targami redNet zapowiada się bardzo atrakcyjnie – mówi prezes Serwatko. – Specjalnie dla odwiedzających targi przygotowujemy wiele działań ułatwiających im zakup mieszkania czy domu, udoskonalamy sprawdzone już elementy organizowanych przez nas targów i poszerzamy je o nowe.

Przygotowujemy m.in. Galerię Mieszkań, która ułatwi poszukującym nieruchomości w konkretnej lokalizacji w mieście dotarcie do wszystkich budujących tam deweloperów; Giełdę Działek, Gruntów Inwestycyjnych i Rynku Wtórnego; imprezy towarzyszące skierowane do rodzin oraz konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

– Hitem jesiennego cyklu Targów redNet poświęconego rynkowi nieruchomości będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ” – mówi z dumą prezes spółki redNet Media. – Wszyscy, którzy przyjdą na nasze targi, odpowiedzą na pytanie konkursowe i prawidłowo wypełnią kupon będą mieli szansę na wygranie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Współorganizator konkursu – spółka redNet Dom ustali z laureatem szczegóły dotyczące kolorystyki i preferowanego stylu wykończenia, przygotuje dla niego projekt, a następnie rozpocznie jego realizację. Osoba, która wygra w tym konkursie zaoszczędzi przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania nawet 60 tys. złotych.

Konkurs przygotowywany przez organizatora targów i spółkę redNet Dom ma zasięg ogólnopolski. W każdym mieście, gdzie odbywają się imprezy targowe sygnowane przez redNet Media, będzie promowany na specjalnie przygotowanym stoisku, gdzie będzie można zobaczyć wizualizacje przygotowywanych przez redNet Dom projektów wykończenia wnętrz, otrzymać kupon konkursowy i wypełniony wrzucić do urny. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada mieszkanie w stanie deweloperskim, bez względu na to czy kupi je na lub bezpośrednio po naszych targach, czy też jest jego posiadaczem już od pewnego czasu.

Kolejną atrakcją, którą z dumą organizujemy po raz kolejny w ramach Targów redNet jest nasz autorski program Targowy Kredyt Mieszkaniowy. W sezonie jesiennym organizujemy go wspólnie z Domem Kredytowym NOTUS, który przygotowuje na targi specjalną ofertę. Targowy Kredyt Mieszkaniowy przyznawany będzie na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego poszukującego finansowania nieruchomości. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego trzeba będzie udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego, gdzie doradcy z DK NOTUS udzielą wszelkich niezbędnych informacji i dokonają rejestracji. Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu lub działki – zapraszamy po najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Reagując na potrzeby konsumentów, którzy jak pokazują kolejne edycje naszych targów, potrzebują edukacji w zakresie swobodnego poruszania się w tematyce związanej z nieruchomościami, organizujemy bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Przez dwa targowe dni będzie można posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od każdego z nich będzie również możliwość uzyskania indywidualnej porady nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

Tradycyjnie już wszyscy przybyli na targi otrzymają nasze bezpłatne publikacje. W Centrum Informacji Targowej dostępne będą: Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w miastach, w których organizujemy targi, i ich okolicy; Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia poruszania się po terenach targowych oraz Mapa Inwestycji Mieszkaniowych.

Z myślą o odwiedzających nasze targi, obserwując to, że często nie wystarcza im jeden dzień na zapoznanie się z interesującymi ich ofertami lub z potrzeby dopytania o szczegóły wracają do obiektów targowych w niedzielę, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możecie Państwo pobrać bezpłatny bilet na wszystkie edycje naszych targów.

Zapraszamy na Targi redNet.

Autor: Katarzyna Mejer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *