W ciągu ostatnich trzech miesięcy 26 domów na Osiedlu Przyjaznym znalazło nabywców. Deweloper wciąż przyjmuje zapisy na kolejne etapy. Na czym polega tajemnica osiedla w poznańskim Skórzewie?

 Docelowo na Osiedlu Przyjaznym ma powstać 200 domów szeregowych. Obecnie 30 z nich jest już zamieszkałe, a kolejne 30 właśnie się buduje. Oprócz szeregowców deweloper właśnie wprowadził do oferty domy bliźniacze.


    – Jednym z głównych atutów naszych domów szeregowych jest to, iż każdy z nich ma pełną własność, czyli wydzieloną księgę wieczystą. Większość deweloperów sprzedaje tego typu budynki jako mieszkania, a my – jako domy. To umożliwia mieszkańcom samodzielne decydowanie o swojej posesji, bez konieczności konsultowania ze wspólnotą – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.


    Budynki szeregowe mają powierzchnię od 79,9 do 92,4 m kw. Metraż ogrodów zaczyna się od 137 m kw, do nawet 300 m kw przy skrajnych działkach. Warto podkreślić, iż klient otrzymuje dom z pełnym zewnętrznym wykończeniem, tzn. z nawiezioną ziemią, zasianą trawą, ogrodzonym ogrodem. – Dodatkowo tarasy i schody zewnętrzne są zadaszone i wykończone brukowymi płytami tarasowymi.  To kolejne atuty, które wyróżniają nasze osiedle – dodaje P. Grzegorczyk. Domy bliźniacze mają powierzchnię od 110,7 do 121,6 m kw, a ich działki do 500 m kw.


    W każdym budynku w stanie deweloperskim znajdują się kompletne instalacje: grzewcza z piecem gazowym ze sterowaniem radiowym i grzejnikami, elektryczna, telefoniczna, alarmowa, TV Sat i internetowa.  W standardzie są również rolety zewnętrzne na parterze oraz schody żelbetonowe. Każdy dom posiada osobne ściany, które zapewniają lepszą izolację akustyczną.


    Wewnątrz osiedla znajdą się drogi z kostki brukowej, oświetlenie, place zabaw, punkty usługowe. Kilkaset metrów od osiedla jest nowe gimnazjum, a co najważniejsze, ok. 1 km od inwestycji Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk znajdzie się węzeł obwodnicy Poznania, która połączy się z autostradą A1. Umożliwi to szybkie przedostanie się na drugą stronę miasta i do centrum.
    Ceny domów na Osiedlu Przyjaznym w Skórzewie zaczynają się od 354 900 zł brutto, a bliźniaków od 480 000 zł brutto (ceny podano już z nowym podatkiem VAT).

źródło: PR

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *