Czas odprężenia w łazience kończy się zazwyczaj na rytuale wmasowania mleczka w ciało. Po tym coś na siebie i już gotowe, koniec kąpieli! Teraz możemy te chwile przedłużyć dzięki specjalnemu przykryciu na wannę marki Kaldewei.

Przykrycie na wannę Kaldewei RELAX uzupełnia program nowoczesnej łazienki o funkcje pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Znacznie przedłuża więc miłe, kąpielowe chwile spokojnej kontemplacji. Składa się z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów wykonanych z wysokiej jakości materiału. Jest to technologia zapożyczona z przemysłu jachtowego. Poszczególne elementy przykrycia dają się łatwo ze sobą łączyć, co pozwala na stworzenie sporej powierzchni do leżenia. Można rozłożyć ją na całą wannę, a za pomocą dodatkowej poduszki zbudować zachęcającą do odpoczynku strefę wyciszenia.

Każdy z elementów można też wykorzystać inaczej, na swój sposób. Można, na przykład, stworzyć „mostek” zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu książki, gazety i napoje będą w zasięgu ręki kąpiącej się osoby. Elementy przykrycia na wannę Kaldewei RELAX mogą też służyć jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała. Przykrycie wanny dostępne jest w czterech różnych kolorach: antracyt, beż, karminowy lub czekoladowy.

Przykrycie wanny Kaldewei RELAX to niezwykła kombinacja funkcjonalności, estetyki i jakości. Te walory przekonały również jury renomowanego iF International Forum Design, które niedawno wyróżniło przykrycie wanny RELAX nagrodą „iF product design award 2011”, stanowiącą już 61 wyróżnienie za wzornictwo zdobyte przez firmę Kaldewei. Nagroda „iF produkt design award” przyznawana jest od 1953 roku. O tę prestiżową nagrodę starało się w tym roku 1121 kandydatów z 43 krajów i 2756 produktów w 16 kategoriach. Tym większy sukces nowego produktu marki Kaldewei.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *