Lider wśród producentów maszyn do obróbki plastycznej blachy, TRUMPF Polska, szykuje się na podbój czerwcowych Targów Nowoczesnych Technologii dla Przemysłu ITM 2011. Na swoim imponującym, ponad 350-metrowym stoisku, zaprezentuje innowacje w tej dziedzinie.

TRUMPF Polska przedstawi na Międzynarodowych Targach Poznańskich swoje najnowsze maszyny. Bogata oferta techniczna idzie w parze z jednym z największych na targach stoiskiem wystawienniczym. TRUMPF zlecił jego projekt i wykonanie poznańskiej firmie Elipsa Design, która projektowała ekspozycje m.in. dla Giorgio Armaniego, KGHM, czy PGNiG.

– Realizacja stoiska TRUMPF stanowi dla nas wyjątkowo prestiżowe zlecenie – mówi architekt Urszula Kałużna, właścicielka firmy Elipsa Design. – Wielkość stoiska jest niezwykłym wyzwaniem, w którym stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. TRUMPF pokaże się w kompletnie nowej odsłonie. Wysokie ściany połączone z powierzchniami wydruków imitujących beton, tafle szkła i aluminiowe elementy nadadzą całości technologicznego look’u – dodaje U. Kałużna.

Czterodniowe Targi Nowoczesnych Technologii dla Przemysłu ITM 2011 rozpoczną się 14 czerwca na terenie MTP. Setki firm z całego świata przedstawią swoje oferty z różnych branż -metalurgii, odlewnictwa, spawalnictwa, lakiernictwa i obróbki metalu. W programie imprezy znajdują się również konferencje, seminaria, warsztaty oraz IX Forum Inżynierskie „Inżynieria symultaniczna sposobem na transfer innowacyjnych technologii”. Goście Targów będą mogli także obejrzeć pokazy lakiernicze „Poligon umiejętności”.

TRUMPF Polska jest firmą należącą do grupy TRUMPF z siedzibą główną w Ditzingen koło Stuttgartu. Grupa TRUMPF oferuje maszyny i urządzenia do obróbki metalu na najwyższym, światowym poziomie, a także najnowsze rozwiązania techniczne w zakresie zastosowań techniki laserowej w przemyśle, medycynie i elektronice.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *