Premiera kolekcji Mariusza Przybylskiego – „Wyspa” nareszcie odkryta

 Po raz szósty, przy wsparciu firmy Toshiba, odbył się pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego. 14 grudnia 2010 roku, w industrialnej scenerii hal pofabrycznych przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie, gwiazdom, fotoreporterom i fanom zaprezentowano stroje na wiosnę/lato 2011.

 „Wyspa” to inspiracja najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego na wiosnę/lato 2011. Jak mówi sam projektant: „Wyspa daje możliwość stworzenia własnego estetycznego gatunku. Wyspa to miejsce niczyje. Przestrzeń niezamieszkana. Właśnie z tego powodu tak piękne i inspirujące”.

W kolekcji przeważała moda męska, jak również pojawiły się kreacje skierowane do kobiet. Całość charakteryzowała elegancja i futuryzm. Stroje wykonane zostały z wysokiej jakości tkanin. Dominującą paletą barw były szarości i biel, lecz projektant nie zapomniał o elementach ożywiających kolekcję. Po raz pierwszy zaprezentowano autorskie printy oraz kolekcję obuwia Mariusza Przybylskiego.

Podczas pokazu modele prezentowali nie tylko kreacje, ale także notebooki i netbooki Toshiba. Na stoisku sponsora zgromadzeni goście mogli zapoznać się z najnowszymi modelami sprzętu, skorzystać z Internetu oraz poznać szczegóły dotyczące Gwarancji Zero Problemu. Cały pokaz był filmowany z czterech kamer i na żywo wyświetlany na ekranach eksponowanych w hali laptopów. Już niedługo materiał video zostanie udostępniony przez Toshibę, wraz z relacją i wywiadami z premiery kolekcji.

 „Firma Toshiba jest dumna, że mogła kolejny raz wspierać Mariusza Przybylskiego. Nową kolekcją projektant po raz kolejny udowodnił, że prawdziwym artystą w swoim fachu. To, co od zawsze go wyróżnia to patrzenie w przyszłość i poszukiwanie nowoczesnych form. Dzięki naszej współpracy, notebooki Toshiba nabierają nowego charakteru, a my szczególnie mocno podkreślamy estetyczną wartość naszych produktów”. – mówi Marcin Morawski PR & Marketing Communication Manager Central&Eastern Europe firmy Toshiba.

 Na pokazie nie zabrakło fanów, przyjaciół i klientów projektanta. Wśród podziwiających pokaz znaleźli się m.in.: Katarzyna i Cezary Żak, Sebastian Karpiel-Bułecka, Maciej Zakościelny, Tomasz Jacyków, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Joanna Klimas, Joanna Horodyńska, Katarzyna Zielińska, Marcin Dorociński, Olga Frycz, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Andrzej Młynarczyk. Na pokazie znaleźli się również laureaci konkursów zorganizowanych przez markę Toshiba we współpracy z portalem modowo.pl oraz za pośrednictwem fanpage’u firmy na facebooku.

 Toshiba

Toshiba jest światowym liderem innowacji w technologii. Firma jest producentem zaawansowanej elektroniki, systemów komunikacyjnych, urządzeń elektroniki użytkowej, artykułów AGD, systemów zasilających oraz systemów energetycznych. Toshiba została założona w 1875 roku i obecnie prowadzi swoje operacje na świecie poprzez sieć ponad 740 zależnych firm zatrudniających 204 tysiące osób. Roczne przychody firmy przekraczają 68 miliardów dolarów.

 

źródło: PR

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *