Majówka w Dolcanie – deweloper zaprezentuje 13 inwestycji

28 maja firma Dolcan organizuje Dzień Otwartych Drzwi swoich warszawskich osiedli. W biurze firmy, na terenie inwestycji Skierniewicka City zapoznać się będzie można z całą stołeczną ofertą dewelopera – to w sumie 13 inwestycji. Ci, którzy wybiorą się na majówkę dodatkowo mogą wygrać nowoczesny skuter.

Deweloper, dla wygody osób, które planują zakup nowego M, chce pokazać całą ofertę warszawskich osiedli w jednym miejscu. „Pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze, dlatego chcemy zaprosić klientów na piknik, by mogli poznać nasze propozycje, a jednocześnie miło spędzić czas z rodziną” – informuje Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu w firmie Dolcan. Przygotowano różne atrakcje, będą m.in. poczęstunek, degustacja kawy, zabawy dla dzieci i konkurs, w którym można będzie wygrać skuter oraz inne nagrody.

W chwili obecnej warszawska oferta Dolcan to 13 inwestycji. W sumie ponad 1.000 mieszkań, zarówno tych z rynku budownictwa wielorodzinnego, jak i wysokiej klasy apartamentów. Są to projekty zlokalizowane w Warszawie, jak Osiedle Tęczowe, Osiedle Biruty czy Ogrody Ochota, ale też inwestycje położone na obrzeżach stolicy jak osiedle Orla i Powstańców w Ząbkach oraz osiedle Magenta w Rembertowie. 

Majówka odbędzie się na terenie inwestycji Skierniewicka City, będzie więc okazja, by dokładnie poznać wolne jeszcze mieszkania także w tym budynku. To wysokiej klasy apartamentowiec zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych polskich architektów – pracownię Andrzeja Markowskiego, APA Markowski. Budynek został oddany do użytku z końcem minionego roku i w części jest już zamieszkany. Cechą charakterystyczną jest kaskadowa bryła budynku i bardzo duża różnorodność mieszkań: znajdują się tu zarówno dwupoziomowe lofty, z dużymi przeszkleniami, ponad 100 metrowe apartamenty z widokiem na panoramę miasta oraz mniejsze mieszkania z zimowymi ogrodami.

W czasie Dnia Otwartych Drzwi Dolcan nie zabraknie też najnowszej propozycji dewelopera – oferty mieszkań bezczynszowych. To 5 osiedli, zaprojektowanych tak, że nie ma w nich części wspólnych – tym samym mieszkańcy nie będą musieli płacić comiesięcznego czynszu. Osiedla mieszkań bezczynszowych to małe metraże mieszkań 50-90 m2 i wygoda mieszkania w domu – własny ogródek i kameralna zabudowa.

Propozycja jest zupełną nowością na rynku mieszkań w Polsce, i jak każda nowość budzi pytania. Wiele osób zastanawia się jak to możliwe, by mieć mieszkanie i nie płacić czynszu? Sobotnia majówka w Dolcan będzie, więc dobrym momentem, by wszystkie wątpliwości spokojnie omówić. „Na targach czy w czasie telefonicznej rozmowy klienci nie zawsze mają czas dokładnie poznać założenia mieszkań bezczynszowych. Zapraszamy, więc wszystkich, którzy zastanawiają się nad tą propozycją, by zajrzeli na ul. Skierniewicką w sobotę. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, które mogą się pojawić” – zapowiada Alicja Dolińska.

Majówka Dzień Otwartych Drzwi Dolcan odbędzie się 28 maja w godz. 10.00 – 17.00.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *