Firma Dolcan rozpoczęła drugi etap prac budowlanych w tej inwestycji. Inwestor przyspieszył tempo prac, by budynek został oddany przed końcem przyszłego roku. W najbliższą sobotę, 22 października, spółka organizuje dzień otwarty na terenie osiedla Ogrody Ochota.

Inwestycja powstaje na pograniczu dwóch stołecznych dzielnic Ochoty i Włoch, w miejscu gdzie ul. Grójecka przechodzi w Al. Krakowską. To jedno z niewielu budowanych obecnie osiedli w tej dzielnicy. W pierwszym etapie inwestycji powstanie tu ponad 350 mieszkań w bardzo zróżnicowanych metrażach – od małych 31 m kw. kawalerek, po apartamenty o powierzchni ponad 100 m kw.

Deweloper właśnie przyspieszył prace. Obecnie osiedle jest na etapie poziomu „0”, w najbliższych dniach inwestycja osiągnie poziom parteru. Firma zapowiada oddanie inwestycji przed końcem 2012 r.

Zakończenie pierwszego etapu prac, czyli tzw. wyjście z ziemi spowodowało zwiększone zainteresowanie inwestycją. – Dlatego 22 października organizujemy dzień otwarty, w czasie, którego będzie można osobiście zobaczyć stan prac i zapytać o wszelkie szczegóły mieszkań – informuje Alicja Dolińska, dyrektor marketingu firmy Dolcan. Podczas dnia otwartego, w godz. 9.00 – 16.00,  klienci będą mogli skorzystać z jesiennej promocji. Wszystkie mieszkania, niezależnie od metrażu i położenia w budynku, będą w jednej cenie – 7.600 zł za m kw.

Główną zaletą Ogrodów Ochota jest lokalizacja – kompleks położony jest przy samej Al. Krakowskiej, ma więc doskonałe połączenie z centrum. W ciągu ok. 15 minut jazdy samochodem czy komunikacją miejską można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy.

Plusem jest także bardzo duży wybór metraży. Dzięki temu mieszkanie mogą tu znaleźć zarówno młodzi ludzie, którzy kupują swoje pierwsze M, ale również rodziny z dziećmi, potrzebujące kilku pokoi. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia, i okna od sufitu do podłogi. Nawet mniejsze kawalerki będą więc dobrze doświetlone i przestronne. Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie, a część także ogrody zimowe, które wykorzystać można, jako przestrzeń do odpoczynku lub pomieszczenie użytkowe.

Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Mimo, że budynek leży w jednej z centralnych dzielnic obok osiedla Ogrody Ochota znajdują się dwa duże parki. Jeden zlokalizowany jest dosłownie naprzeciwko osiedla, po drugiej stronie Al. Krakowskiej – to park im. Marka Kotańskiego, w którym co roku zimą organizowane jest lodowisko. Niedaleko stąd także do jednego z największych terenów zielonych w Warszawie – Parku Szczęśliwickiego ze stawem, ścieżkami rowerowymi i wyciągiem narciarskim. Więcej o inwestycji www.dolcan.com.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *