ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o. już po raz X-ty ogłosiło ranking Budowlana Marka Roku. W kategorii „Kompleksowe systemy ociepleń” wyróżnienie otrzymała firma Baumit. Statuetki zostały rozdane podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Hotelu LORD w Warszawie.

Pomysłodawcą Rankingu Budowlana Marka Roku jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o., które od ponad 10 lat jest liderem badań marketingowych przeprowadzanych dla sektora budowlanego. Nagrody główne oraz wyróżnienia przyznawane są w poszczególnych kategoriach. Główne kryterium to częstotliwości stosowania materiałów danej marki przez wykonawców. Równie ważne są doskonała jakość produktu i najlepsza relacja ceny do jakości. Podczas tegorocznej, jubileuszowej, X-tej edycji wręczono ponad 50 nagród i wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji open, która obejmuje cały rynek materiałów budowlanych w Polsce. W uroczystej Gali zorganizowanej w warszawskim Hotelu LORD uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych, stowarzyszeń branżowych, jak również mediów.

W kategorii „Kompleksowe systemy ociepleń” wyróżnienie otrzymała firma Baumit. Docenione zostały przede wszystkim innowacyjne produkty, które pozwalają nie tylko na estetyczne wykończenie elewacji, ale także stworzenie doskonałej ochrony przed stratami ciepła i uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonawcy wysoko ocenili również szybki i łatwy montaż oraz bardzo dobry efekt końcowy.

„Wyróżnienie przyznane firmie Baumit w Rankingu Budowlana Marka Roku 2014 jest bardzo cenne ze względu na to, że jest ono przyznawane przez wykonawców. To oni oceniają jakość naszych materiałów oraz ich przydatność podczas prac elewacyjnych. Rekomendacja fachowców jest tym cenniejsza, gdyż ranking ogłaszany jest w każdym roku i doceniane są nowe, ulepszone produkty. Sporządzana lista pokazuje stały rozwój oferty materiałów budowlanych, a także starania producentów, którzy dopasowują systemy ociepleń do potrzeb i wymagań wykonawców. Otrzymany tytuł podkreśla wysoką jakość produktów Baumit oraz uznanie fachowców.” – mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

www.baumit.com

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach. Firma obecna jest w Polsce od 20 lat, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w  Pobiedziskach k. Poznania, Łowiczu oraz Bełchatowie. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, Baumit zdobył w zakresie produkcji i sprzedaży kompletnych systemów ociepleń budynków, tynków maszynowych, (cementowo-wapiennych i gipsowych). Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje także m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych, materiały do renowacji zabytków, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie oraz zaprawy murarskie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *