Dla poszukujących mieszkaniowych okazji, zbliżający się weekend będzie nie lada gratką. 13 i 14 lutego w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Warto w ten weekend rozejrzeć się za wymarzonym M, bo wystawcy przygotowali specjalne oferty.

Odbywające się na MTP targi mieszkaniowe, to pierwsza tego typu impreza wystawiennicza w tym roku. W hali nr 3 swoją ofertę zaprezentuje blisko 90 wystawców.

Seminaria, porady i atrakcje

Poszukujący wymarzonego M w najbliższym czasie będą musieli się zmierzyć z kilkoma wyzwaniami. Jednym z nich jest wzrost od stycznia tego roku wymaganego wkładu własnego przy zakupie nieruchomości na kredyt. Wkład ten musi wynieść co najmniej 15proc. Aby pomóc targowym gościom, odnaleźć się w gąszczu zmian i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, organizator targów udostępni zwiedzającym strefę seminariów i porad. Eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz będą do dyspozycji odwiedzających targi i pomogą kupującym przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji czas zakupu mieszkania. Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. Jeepa Renegade na weekend, voucher na zakupy i nagrody rzeczowe oraz karty rabatowe Home Profit. Dodatkowo rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

 

Oferta deweloperów

Poszukujący mieszkań gotowych do odbioru powinni zapoznać się z ofertą firmy Monday Development – Dla gości targowych przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych propozycji. Na Osiedlu Hevelia oferujemy pięć ostatnich lokali w specjalnej targowej cenie. Dodatkowo klienci mogą nabyć miejsca postojowe z 50 proc. rabatem. Zaprezentujemy także ostatnie dostępne mieszkania na cieszącym się dużym zainteresowaniem Osiedlu Czarnieckiego. To inwestycja niedawno oddana do użytku. Ponadto zachęcamy do zakupu lokali na Osiedlu Szafirowym w Suchym Lesie. Rezerwując podczas targów mieszkanie w tej inwestycji, klienci otrzymają rower gratis. Prezent w takiej postaci ma podkreślać szczególne walory lokalizacji inwestycji, która zachęca do aktywnego spędzania czasu wolnego. Warto zaznaczyć, że klucze do mieszkań na sucholeskim osiedlu, klienci odbiorą już wiosną tego roku – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. Zarówno na Osiedlu Szafirowym jak i na Osiedlu Czarnieckiego wciąż dostępne są mieszkania w ramach programu MdM.

Na MTP swoją ofertę zaprezentuje również firma Jakon – Wszyscy, którzy cenią sobie zalety mieszkania w śródmieściu powinni zapoznać się z ofertą naszych lokali w inwestycji Cytadela Centrum, zlokalizowanej zaledwie 10 min od Starego Rynku. Znaleźć tu można mieszkania o powierzchni od 37 do 107 mkw. Już dziś zapraszamy na drzwi otwarte inwestycji, które odbędą się 20 lutego. – mówi Mateusz Glema z firmy Jakon. Mieszkania w Cytadeli Centrum trafią do nowych właścicieli już w październiku tego roku. Dodatkowo deweloper na targach zaprezentuje mieszkania w inwestycji Tarnowo Centrum, szeregowce na Osiedlu Nowe Tarnowo oraz domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Marianowskim w Tarnowie Podgórnym.

Targi Mieszkań i Domów odbędą się w pawilonie nr 3 MTP. Hala targowa będzie dostępna dla zwiedzających w godz. od 10.00 do 17.00. Organizator przygotował również specjalną ofertę w postaci biletu rodzinnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *