Nowe miski zawieszane i WC kompakty ze znanych i lubianych serii Carina i Parva z innowacyjną technologią CLEAN ON. 

Łazienka to miejsce, w którym czystość i porządek są dla nas wyjątkowo ważne. Szczególnie jeśli chodzi o toaletę. Pod zagiętym kołnierzem tradycyjnych muszli znajdują się trudno dostępne miejsca, w których zarazki i brud mnożą się w najlepsze. Nawet silnie działające środki czystości i specjalnie wyprofilowane szczotki toaletowe nie zawsze są w stanie dotrzeć do tych zakamarków. Z tego powodu niekoniecznie likwidują wszystkie zabrudzenia. A czystość utrzymuje się niestety tylko przez krótki czas po sprzątaniu. Nowe zarazki, grzyby, bakterie, osad i kamień wracają jak zły sen. Historia wciąż się powtarza, a nikt nie chce sprzątać bez przerwy.

BEZ KOŁNIERZA – BEZ KŁOPOTÓW

Cersanit doskonale rozumie potrzeby Klientów i zawsze stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Najnowsze rozwiązanie to Clean ON – bezkołnierzowe miski toaletowe.

Rezygnując z klasycznego kołnierza w zawieszanych miskach z serii Parva i Carina oraz

w kompaktach Parva i Carina, Cersanit osiągnął prawdziwy przełom. Technologia Clean ON pomoże w utrzymywaniu nieskazitelnej czystości w łazience. Nareszcie koniec z osadem, kamieniem i zarazkami czającymi się pod powierzchnią kołnierza muszli toaletowej. Teraz, aby toaleta była czysta wystarczy jedynie przetrzeć jej powierzchnię miękką ściereczką. Sprzątanie nigdy dotąd nie było tak proste i przyjemne.

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Świetnie zaprojektowane miski toaletowe z innowacyjną technologią CLEAN ON spełniają najwyższe standardy jakości. Ułatwiają nie tylko codzienne sprzątanie, ale są również przyjazne dla środowiska, ponieważ zużycie wody i detergentów jest znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych misek i kompaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *