Choć prognoza pogody na sobotę nie była zbyt optymistyczna, zainteresowani Majówką na Hevelii nie przestraszyli się i licznie odwiedzili poznańskie osiedle. Na pikniku zorganizowanym z okazji zakończenia inwestycji czekał na nich blisko półtorametrowej długości tort, dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia oraz konkursy i zabawy.

Hevelia to pierwszy poznański projekt Unidevelopment S.A., prowadzony we współpracy z lokalnym partnerem firmą Monday Development. Majówka była świętem jej mieszkańców, okazją do integracji lokalnej społeczności oraz szansą do odwiedzenia osiedla przez osoby, które chciałyby w nim zamieszkać. – Wraz z nadejściem wiosny, chcieliśmy pokazać naszą inwestycję w nowej, zielonej odsłonie. Cieszy nas to, że pomimo nienajlepszej pogody nasz majowy piknik spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Dzieci potraktowały go nawet jak urodziny osiedla. Gdy pojawił się tort zaczęły śpiewać sto lat – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development – Hevelia to przyjazna, położona wśród zieleni inwestycja. Projektowaliśmy ją z myślą o tych, którzy w mieście poszukują spokojnej enklawy, ale nie chcą rezygnować z bliskości szkół, przedszkoli i usług towarzyszących. Takie rodzinne pikniki tym bardziej podkreślają wyjątkowość tego miejsca – dodaje.

Osiedle składa się z sześciu budynków wielorodzinnych, w których znalazły się 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Deweloper oferuje lokale w cenie już od 6.100 zł za mkw. Do tej pory ponad 60 proc. mieszkań znalazło już swoich właścicieli. Pomimo tego na poznańskim Grunwaldzie nadal do wyboru jest wiele ciekawych lokali, dostępnych w standardzie deweloperskim, lub na życzenie klienta, w wariancie wykończenia pod klucz. Całe osiedle wykonane jest z dbałością o detale, w tym o małą architekturę i zieleń. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania położone w budynkach wewnątrz osiedla. Roztacza się z nich widok na pobliski park. Cała inwestycja wyposażona została w nowoczesne windy, a pod budynkami znalazła się hala garażowa. Ponadto na terenie osiedla jest wewnętrzny, zielony dziedziniec z placem zabaw.

Zrealizowany kompleks mieszkaniowy doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną okoliczną zabudowę. Dodatkowym walorem inwestycji jest położenie osiedla na skraju terenów zielonych oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *