Szukasz nietuzinkowych inspiracji łazienkowych? Zapraszamy do letniej galerii Kaldewei Xetis – aranżacji przygotowanych przy wykorzystaniu niezwykłej powierzchni prysznicowej ze stali emaliowanej.

Wykonana z ekskluzywnej stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm powierzchnia prysznicowa Xetis wtapia się harmonijnie w podłogę natrysku, a techniczne elementy odpływu, ukryte za estetyczną osłoną w ścianie, nie zakłócają minimalistycznego charakteru przestrzeni łazienkowej. Niezwykłe wzornictwo oraz możliwość zrównania obszaru prysznica z płaszczyzną podłogi pozwalają na tworzenie niezwykłych kreacji łazienkowych .

Powierzchnia prysznicowa Xetis oferowana jest przez firmę Kaldewei aż w 13 różnych rozmiarach: zaczynając od klasycznego, kwadratowego wariantu 90×90 cm, przez model o wymiarach 120×120 cm, aż do prostokątnej wersji XXL o wymiarach 100×180 cm. Xetis jest dostępny nie tylko w kolorze białym, ale także w 12 ekskluzywnych, matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowych Xetis wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *