Wiadomości budowlane: Hotel St. Bruno oddany do użytku

Hotel St. Bruno w Giżycku rozpoczął swoją działalność. Czterogwiazdkowa inwestycja to między innymi hotel, kompleks SPA, restauracja, oranżeria i klub nocny.

Mazury to idealne miejsce na taka inwestycję – region cieszy się sporą popularnością wśród turystów i gości biznesowych. Hotel położony jest nad Kanałem Łuczańskim, łączącym jeziora Niegocin i Kisajno. Dział tu także nowoczesna Ekomarina, z której korzystać będą mogli goście hotelu. Do ich dyspozycji będą łodzie motorowe oraz skutery wodne.

Sam hotel to pokoje i apartamenty dla 170 gości, sale konferencyjne (Vip rooms i sale przystosowane do pomieszczenia 300 osób), kompleks SPA (między innymi zabiegi medycyny estetycznej i anti-aging), restauracja, oranżeria, klub nocny, whisky bar. W średniowiecznym zamku znajdą się apartamenty dla najbardziej wymagających gości.

Hotel to jedna z najnowocześniejszych inwestycji budowlanych na Mazurach – obiekt jest klimatyzowany, dzięki czemu przez cały rok panują tu świetne warunki do wypoczynku. Piękne mazurskie krajobrazy od dawna przyciągają turystów i gości biznesowych z całego kraju. Czterogwiazdkowy hotel St. Bruno w Giżycko z pewnością zapewni im wysoki standard wypoczynku i uatrakcyjni pobyt na Mazurach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *