Poszukujący własnego „M” oraz inspiracji przy urządzaniu swoje mieszkania w najbliższy weekend powinni odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie.  10 i 11 maja w pawilonie nr 3 odbywać się będzie kolejna edycja Targów Dom Mieszkanie Wnętrze.

Najbliższe targi to już druga w tym roku okazja by w jednym miejscu zapoznać się  z ofertą firm deweloperskich budujących domy i mieszkania na terenie Wielkopolski.  Organizator w wiosennej odsłonie imprezy przygotował program Twoje Inspiracje Mieszkaniowe, w ramach którego oferta inwestycji dostępnych podczas targów została podzielona na sześć grup. Wśród nich będzie można znaleźć między innymi: Mieszkanie na start, Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla rodziny, Mieszkanie za miastem, Gdy dzieci dorosną oraz Unique Space. Wszystkie strefy zostaną oznaczone przez specjalne ikony, które umożliwią zwiedzającym szybkie dotarcie do poszukiwanej tematyki. Na targach nie zabraknie również warsztatów, a także profesjonalnego doradztwa z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz i doradztwa kredytowego związanego z programem „Mieszkanie dla Młodych”.  Wśród deweloperów prezentujących swoją ofertę na MTP pojawi się między innymi  firma Monday Development. Deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną dla poszukujących gotowych mieszkań. –  Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na ostatnie wolne mieszkania w Kamienicy Wildeckiej, a także 6 proc. rabat na lokale w inwestycji Mieszkania na Sokoła, która niedawno uzyskała pozwolenie na  użytkowanie. W tej lokalizacji klienci mogą znaleźć mieszkania 1,2 i 3-pokojowe z tarasami o powierzchni nawet 58 mkw. Promocja obowiązuje do końca maja 2014r. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. Na stoisku dewelopera klienci będą mogli zapoznać się również z ofertą dwóch inwestycji firmy Unidevelopment S.A.. Pierwsza z nich to, powstające na Wildzie, Osiedle Czarnieckiego. Położona niedaleko ścisłego centrum miasta inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, gdyż większość mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Z kolei ukończone niedawno Osiedle Hevelia to doskonała propozycja spełniająca oczekiwania  rodzin, dla których ważne jest otoczenie terenów zielonych, dogodne połączenie komunikacyjne oraz bliskość wszystkich usług, szkół i przedszkoli.

Prócz oferty deweloperów w specjalnej strefie Home Design znajdziemy wystawców  z branży wnętrzarskiej i aranżacji wnętrz. Tutaj targowi goście znajdą inspiracje, porady, projekty i wykonawców, którzy pomogą im w urządzeniu wymarzonego mieszkania.

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze odbywają się 10 i 11 maja, w hali nr 3 MTP i  otwarte są dla zwiedzających w sobotę w godzinach 10.00 – 17.00 i w niedzielę od 10.00 do 16.00. Ze strony organizatora imprezy można  pobrać darmowy bilet wstępu.

 
PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *