Poznańska firma Elipsa Design realizuje największe zlecenie na ekspozycję targową dla PGNiG. Podczas kwietniowych Targów EXPO-GAS 2011 w Kielcach, potentat branży gazowniczej w kraju, zaprezentuje swoją ofertę na 120 m kw.. Będzie to największe stoisko na tych prestiżowych targach.

Elipsa Design Exhibition Services już po raz drugi wygrała konkurs na realizację zabudowy targowej dla tego klienta. – W latach 2009/2010 projektowaliśmy 17 stoisk wystawienniczych dla PGNiG. W zeszłym roku ponownie wygraliśmy kontrakt na ich realizację. Za kilka dni w Kielcach zaprezentujemy największe stoisko firmy, jakie do tej pory wykonywaliśmy – mówi Urszula Kałużna, architekt i właścicielka Elipsa Design.

Architekci postawili w tym roku na elegancję i wygodę klienta. Zaprojektowane specjalnie dla spółki stoisko o powierzchni 120 m kw. będzie największym stoiskiem na targach. Przestrzeń została zagospodarowana głównie pod kątem estetyki i wygody rozmów z interesantami. Całość zaprojektowana jest w kolorach firmy, skomputeryzowana, elegancka i zachowująca przestrzeń.

– Działaniem światłem i multimedia. To podstawowe założenia ekspozycji PGNiG na Expo Gaz. Architektura stoiska podkreślona kolorami firmowymi PGNiG: biel i granat jest tłem dla świateł i obrazów multimedialnych. Czysty, wyrafinowany design. Proste formy. Akcenty ekologiczne w prezentacji multimedialnej: plusk wody, szum traw, latające muszki, rozkwitające pąki. Prezentacja multimedialna podkreśla bardzo ważny aspekt działalności spółki – dbanie o ekologię – mówi U. Kałużna.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicze jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce. Jest jednym z najstarszych i największych przedsiębiorstw w Polsce.źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *