Kup mieszkanie z ulgą

Debiuty inwestycji, promocyjne ceny nieruchomości, garaż lub zaprojektowanie wnętrza przez architekta przy zakupie mieszkania, oferty banków, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, propozycje agencji nieruchomości i pośredników finansowych to wszystko będzie czekało na Państwa 26 i 27 marca 2011 roku na Targach Mieszkaniowych Tabelaofert.pl w Hali Sportowo-Widowiskowej „Gdynia”.

– Sytuacja na gdyńskim rynku nieruchomości systematycznie poprawia się. Czołowi deweloperzy rozpoczęli w 2010 roku i zaplanowali na 2011 szereg inwestycji mieszkaniowych. Niemalże wszystkie liczące się na rynku firmy rozpoczęły nowe projekty lub też wróciły do budowy inwestycji wstrzymanych w czasie kryzysu – mówi prezes zarządu redNet Media Magdalena Serwatko. – Większość z nich będziecie mieli Państwo możliwość poznać podczas targów. Jeśli zainteresuje Was konkretne mieszkanie, apartament czy dom uzyskacie o nim informacje z pierwszej ręki – od dewelopera. Dzięki bezpośredniemu spotkaniu z jego przedstawicielem, będziecie mogli uzyskać również lepsze ceny swoich przyszłych „M” niż proponowane w biurach sprzedaży.

redNet Media wzorem lat poprzednich przygotowuje wspólnie z wystawcami akcje specjalne
i atrakcje targowe. Na rok 2011 opracowanych zostało kilka programów wspierających zakup mieszkania.

– Posiadana przez nas wiedza i współpraca z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów pozwala nam zaoferować poszukującym nowego lokum programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe – mówi prezes Serwatko. – Nasze targi mają za zadanie pomóc Państwu dokonać konkretnych, najlepszych wyborów mieszkaniowych i kredytowych. Nie pozwolimy abyście wyszli od nas z mętlikiem w głowie. Doradzimy tak, abyście świadomie dokonali zakupu mieszkania i dostali najlepszą ofertę jego finansowania.

Najnowszy, autorski program przygotowany przez organizatora targów wspólnie z deweloperami to „Ulga Mieszkaniowa”. Specjalnie dla Zwiedzających, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje.

– Korzystajcie Państwo z promocji jakie przygotowali na targi wystawcy, bo takich cen i gratisów nie otrzymacie w żadnym biurze sprzedaży – zachęca prezes Serwatko. – „Targujcie się” z deweloperami, szczególnie, jeśli zamierzacie kupić mieszkanie czy dom w najbliższym czasie, bo kolejną Ulgę Mieszkaniową będzie można otrzymać dopiero jesienią.

Deweloperzy z Gdyni i Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Wejherowo, Reda, Rumia) przygotowali naprawdę dobre oferty w ramach Ulgi Mieszkaniowej: MAT-BUD Rumia Sp. z o.o. przy zakupie mieszkania 2-poziomowego z antresolą w Alei Dębowej i Kamienicy Hieronima oferuje indywidualną konsultację z architektem, który wykona projekt aranżacyjny dla każdego „M”, ten sam deweloper w ramach promocji startowej inwestycji Leśne Tarasy do każdego mieszkania daje gratis garaż, natomiast Lokum S.j. w ramach rozpoczęcia sprzedaży domów w Rosarium Tuchomskim przygotowało na targi „bliźniaki” z działką od 360.000 zł brutto.

Władze Miasta Gdyni zapraszają wszystkich uczestników targów na stoisko miejskie. Wydział Polityki Gospodarczej i Nieruchomości zaprezentuje na nim ofertę nieruchomości gminnych – działki pod zabudowę, lokale użytkowe i lokale mieszkalne do sprzedaży. Każdy zainteresowany nimi będzie mógł porozmawiać z urzędnikami i uzyskać szczegółowe informacje na ich temat. Ponadto na stoisku miejskim będą na zwiedzających czekały trzy mapy Gdyni – biznesowa, kulturalna i turystyczna. Oczywiście każdą z nich goście targowi otrzymają za darmo.

Tradycyjnie już podczas Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl dla zwiedzających przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Planowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie
i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak kupić mieszkanie lub dom, na co uważać i jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości.

Oczywiście na naszej imprezie targowej nie może zabraknąć debiutów. Na IV Gdyńskich Targach Mieszkaniowych Tabelaofert.pl po raz pierwszy zaprezentowane zostaną: Rosarium Tuchomskie – inwestycja Lokum S.j.; Willa Ułańska – inwestycja Shiraz II Sp. z o.o.; Domy na Złotej – inwestycja Alexander Dom ; Reda, ul. Gdańska – inwestycja SEMEKO Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.; mieszkania przy ul. Orzeszkowej w Wejherowie – inwestycja RAI Przedsiębiorstwo Budowlane i Leśne Tarasy – inwestycja MAT-BUD Rumia Sp. z o.o.

Poszukujących kredytu zapraszamy na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowana na nasze targi specjalna oferta kredytowa oparta jest na bardzo preferencyjnych warunkach
i dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i wybiorą najlepsze rozwiązanie.

Aby ułatwić wybór nieruchomości do zamieszkania, przed wejściem na tereny wystawiennicze usytuowane zostanie Centrum Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl – organizowane przez ogólnopolski serwis nieruchomości tabelaofert.pl, gdzie w jednym miejscu będzie można znaleźć setki ofert z rynku pierwotnego i wtórnego oraz otrzymać Mapę Inwestycji Mieszkaniowych i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Tu też zawiśnie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons. Dla osób korzystających z CIM przygotowano też drobne upominki – gadżety serwisu tabelaofert.pl.

Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl będą mieli okazję nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny. Umożliwi to Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – specjalnie zaaranżowane atelier fotograficzne imitujące wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane będę w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Na IV Gdyńskich Targach Mieszkaniowych nie zabraknie też miejsca zabaw dla dzieci. W Targowym Przedszkolu, rodzice będą mogli pozostawić swe pociechy pod okiem wykwalifikowanych pracowników i spokojnie przechadzać się po stoiskach czy napić kawy w Kawiarence Targowej.

Patronami Honorowymi Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl są: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i Wojewoda Pomorski Roman Zaborowski.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą z edycji naszych targów zapraszamy na stronę internetową www.targi.tabelaofert.pl.

Katarzyna Mejer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *