Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek dla wygody swoich klientów założył na portalu YouTube kanał, na którym można obejrzeć trójwymiarowe animacje wszystkich wanien jakie producent ma w ofercie. Zanim zdecydujemy się na zakup wanny, przeglądamy wiele zdjęć w sieci, sprawdzamy właściwości i parametry, próbujemy dopasować wannę do miejsca jakim dysponujemy w łazience. Teraz będzie to o wiele łatwiejsze – dzięki animacjom 3D wanien Aquaform.

Firmowy kanał Aquaform zawiera 11 filmów prezentujących wszystkie modele wanien, jakie dostępne są w ofercie producenta. Animacje 3D mają na celu ułatwienie wszystkim, którzy urządzają swoje mieszkania, wyobrażenie sobie jak wygląda wanna z zewnątrz jak i od wewnątrz, jakie ma kształty i
w jaki sposób można umieścić ją w łazience. – Postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom, którzy coraz częściej przed zakupem sprawdzają wszelkie możliwe informacje w Internecie. Dziś, kiedy środki komunikacji są tak szerokie i mają wiele możliwości tego typu animacje produktów to już podstawa – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform.

Wszystkie animacje 3D wanien Aquaform
( http://www.youtube.com/channel/UCtEmrlt-GlCJbqrKfdWVLdg ) – kliknij i zobacz.

Wanna Tinos
Niewielka asymetryczna wanna z siedziskiem, które posłużyć może także jako półka na przybory toaletowe. Wymiary jej boków to 140×95 cm, a wysokość 42 cm. Wanna wykonana została z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Wanna Tinos – zobacz w 3D.

Wanna Solo
Wanna asymetryczna o bokach długości 150×105 cm i wysokości 45,5 cm. Wygodna, szersza z jednej strony wanna wykonana została z akrylu, który ma właściwości termoizolacyjne i tak jak poprzedniczka antypoślizgowe. Na niezmienność barwy akrylu producent daje 15 lat gwarancji. Wanna Solo – zobacz
w 3D.

Wanna Simi
Wanna asymetryczna w dwóch wariantach rozmiarowych: 150×80 i 160×80 cm. W zestawie do wanny są nóżki i wsporniki, niezbędne do jej montażu. Dostępna jest w wersji prawej oraz lewej. Ta prosta, klasyczna i wygodna wanna otrzymała wyróżnienie w konkursie łazienka wybór roku 2011. Wanna Simi – zobacz w 3D.

Wanna Senso
Asymetryczna, masywna wanna, z szerokimi krawędziami i siedziskiem spełni oczekiwania klientów. Siedzisko w narożniku może służyć także jako podłokietnik, ponieważ zaprojektowane zostało z szerszej strony wanny. Można ustawić na nim najpotrzebniejsze kosmetyki do kąpieli. Wanna Senso dostępna jest w dwóch rozmiarach: 160×105 i 170×150 cm. Jej wysokość to 44,5 cm. Wanna Senso – zobacz w 3D.

Wanna Linea
Duża wanna prostokątna, klasyczna i idealna do zabudowy. Jest dostępna w trzech rozmiarach: 160×80, 170×80 i 180×80. Jej wysokość to 51 cm. Wanna wewnątrz jest pochyła z obu stron, dzięki czemu zapewnia wygodę w kąpieli. Wanna Linea – zobacz w 3D.

Wanna Kreta
Narożna wanna symetryczna o bokach długości 150 cm, wysokość wynosi 45 cm. Do tej narożnej wanny można dopasować parawan, aby poszerzyć jej funkcjonalność i móc korzystać z niej jak z prysznica. Do tego modelu pasują parawany gięte Aquaform Novum 5 lub 7. Wanna Kreta – zobacz w 3D.

Wanna Helos
Narożna wanna asymetryczna z bardzo wygodnym głębokim siedziskiem. Wanna ma szerokie krawędzie, dzięki czemu dużo miejsca mamy na ustawienie niezbędnych przyborów kąpielowych. Siedzisko może służyć także jako podłokietnik, ponieważ tak jak w wannie Senso zaprojektowane zostało po szerszej stronie wanny. Wymiary wanny Helos to 150×100 cm. Wanna Helos – zobacz w 3D.
Wanna Filon
Prostokątna wanna dla tradycjonalistów, idealnie wpisuje się w klimat salonu kąpielowego. Bardzo dobrze prezentuje się w zabudowie. Dostępna jest w czterech rozmiarach: 140×70, 150×70, 160×70 i 170×70 cm. Wannę z akrylu łatwo utrzymać w czystości. Producent daje 15 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu. Wanna Filon – zobacz w 3D.

Wanna Cordoba
Niewielka, narożna wanna asymetryczna o wymiarach 135,3×95 cm i wysokości 37 cm. Jest dość płytka, ma zaprojektowane siedzisko w narożniku, a także półeczkę, która służyć może także jako podłokietnik. Wanna ma dość szerokie dno, właściwości termoizolacyjne i antypoślizgowe. Wanna Cordoba – zobacz
w 3D.

Wanna Arcline – prostokątna i asymetryczna
Model Arcline dostępny jest zarówno jako wanna prostokątna, jak i wanna asymetryczna. Jest to niewielka wanna dedykowana małym łazienkom. Prostokątna wanna Arcline dostępna jest w czterech rozmiarach: 140×70, 150×70, 160×70 i 170×70 cm. Natomiast asymetryczna wanna Arcline dostępna jest w dwóch rozmiarach: 150×70 i 160×70 cm. Wanna Arcline otrzymała wyróżnienie w konkursie „Łazienka wybór roku 2012”.
Wanna Arcline prostokątna – zobacz w 3D.
Wanna Arcline asymetryczna – zobacz w 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *