Posiadanie niewielkiej łazienki nie oznacza jednocześnie, że trzeba zrezygnować z wygodnych kąpieli w wannie oraz z wyposażenia jej w produkty zgodne z najnowocześniejszymi trendami. Ich urządzenie jest obecnie znacznie łatwiejsze, gdyż na rynku dostępnych jest wiele produktów dedykowanych właśnie małym łazienkom. 

Małe nie znaczy niewygodne. Właściciele niewielkich powierzchni mogą stworzyć komfortowe wnętrze. Wstawienie do niedużej łazienki wanny może być ciekawym i korzystnym rozwiązaniem. W przypadku małych powierzchni warto postawić na wanny asymetryczne, które przede wszystkim zajmują mniej miejsca. Z pozoru niewielkie wymiary wanien asymetrycznych zapewniają tyle miejsca do kąpieli, ile te o klasycznych kształtach. Sekret tkwi w odpowiednim wyprofilowaniu wnętrza takiej wanny. 

Mała łazienka wymaga innego sposobu aranżacji wnętrza. Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę projektanci z firmy Sanplast SA, dlatego z myślą o takich pomieszczeniach, stworzyli nowe wanny serii AS, których zadaniem było jednocześnie nadanie odpowiedniego charakteru samej łazience. Wanny serii AS cechują niewielkie wymiary oraz nowoczesne wzornictwo. Uwagę przyciąga ich doskonale wyprofilowane wnętrze, które zapewni wygodę podczas kąpieli. Wanny oferowane są w wersji lewej i prawej, w dwóch wariantach wymiarowych: 70×160 cm oraz 100×150 cm. Wykonane są z akrylu sanitarnego posiadającego właściwości antypoślizgowe i gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury wody podczas kąpieli.

Dzięki nowym wannom AS firmy Sanplast SA możemy zaaranżować niewielką łazienkę tak, aby była wygodna i przytulna. Dzięki nim poprawimy wygląd samej łazienki, ale także sprawimy, że kąpiel w niej stanie się czystą przyjemnością.

Wanny serii AS dostępne od 651 zł brutto. Do wanien dodatkowo zaleca się stosowanie dedykowanych stelaży.

PR
AF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *