Galeria: Rusza sprzedaż apartamentów wakacyjnych Gwiazda Morza

Spółka Mierzeja Helska rozpoczyna sprzedaż apartamentów wakacyjnych w ramach nowej inwestycji „Gwiazda Morza”, położonej zaledwie 120 metrów od morza we Władysławowie – Hallerowie przy ulicy Hryniewieckiego.

Do sprzedaży wprowadzonych jest obecnie 48 apartamentów wakacyjnych realizowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji. „Gwiazda Morza” to jedyna realizowana obecnie w rejonie Półwyspu Helskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie morza inwestycja w formule prestiżowego Apart Hotelu.

Rynek apartamentów wakacyjnych w Polsce dynamicznie rozwija się, jednak nadal brakuje ofert o najwyższym standardzie i naprawdę wyjątkowej lokalizacji. „Gwiazda Morza” to realizacja w formule Apart Hotelu, która spełnia najwyższe wymogi we wszystkich kluczowych kategoriach atrakcyjności: lokalizacja, funkcjonalność zabudowy, standard wykończenia, zakres świadczonych usług hotelowych i jakość zarządzania obiektem.

Infrastruktura Gwiazdy Morza
Apart Hotel „Gwiazda Morza” składać się będzie z dwóch nowoczesnych pięciokondygnacyjnych budynków o prostej i eleganckiej architekturze. Kompleks powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i morza, wzdłuż pasa lasu wydmowego, leżącego na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych łącznie 96 funkcjonalnych apartamentów z przestronnymi balkonami bądź tarasami. Z okien wyżej położonych apartamentów roztaczać się będzie widok na otwarte morze. Mieszkańcy będą mogli korzystać z całodobowej recepcji, restauracji, zespołu saun i zaplecza rekreacyjno-sportowego z krytym basenem. Wszystkie mieszkania będą charakteryzować się wysokim standardem wykończenia „pod klucz”, ujednoliconym w ramach zaproponowanych przez inwestora aranżacji, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań właściciela. Apartamenty wyposażone będą w aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD.

Architekci z gdyńskiej pracowni Archiplan zaprojektowali „Gwiazdę Morza” w sposób zapewniający maksymalne wykorzystanie atutów lokalizacji, w tym przede wszystkim umożliwiając przejście na plażę bezpośrednio z terenu kompleksu ścieżką prowadzącą przez las wydmowy i wydmy.

Początek realizacji inwestycji przewidziany jest na przełomie I i II kwartału br. Zakończenie budowy pierwszego budynku planowane jest w okresie do 18 miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych. Gwarantem powodzenia projektu jest wieloletnie doświadczenie inwestora w realizacji podobnej klasy inwestycji w rejonie Półwyspu Helskiego.

„Zdecydowaliśmy się na realizację kompleksu „Gwiazda Morza” ze względu na potencjał miejsca. Atut w postaci bezpośredniego dostępu do morza i formuła Apart Hotelu pozycjonuje projekt wśród najciekawszych i biznesowo najbardziej atrakcyjnych inwestycji nad Bałtykiem.”– powiedział Krzysztof Sobolewski, Prezes Zarządu spółki Mierzeja Helska realizującej projekt.

Procentująca inwestycja
Zakup apartamentu w „Gwieździe Morza” stanowi bezpieczną lokatę kapitału dla osób zainteresowanych posiadaniem drugiego domu, jak i dla inwestorów oczekujących stałego źródła dochodu z ich wynajmu.

Obłożenie w sezonie wakacyjnym miejsc hotelowych tak wysokiej klasy sięga około 100%, jednak kompleksowa oferta rekreacyjno-sportowa „Gwiazdy Morza” gwarantuje wysokie obłożenie również poza sezonem letnim. Przy średnim rocznym obłożeniu na poziomie 40% właściciele zainteresowani czerpaniem dochodu z wynajmu swojego mieszkania mogą liczyć na stopę zwrotu na poziomie 7% w skali roku już po uwzględnieniu kosztów związanych z utrzymaniem obiektu i odprowadzeniu opłaty na rzecz firmy zarządzającej.

Ceny
Ceny apartamentów w Apart Hotelu „Gwiazda Morza” kształtować się będą na poziomie od 9.500 zł brutto do 14.000 zł brutto za metr kwadratowy. Cena uzależniona jest przede wszystkim od kondygnacji i usytuowania względem stron świata. Średnia cena mieszkań na wyższych kondygnacjach kształtuje się na poziomie 12.000 zł za metr kwadratowy. Osoby zainteresowane zakupem podziemnego miejsca garażowego pod kompleksem muszą uwzględnić dodatkowo koszt 45.000 zł brutto.

Dokładne informacje na temat projektu wraz ze szczegółową ofertą apartamentów wakacyjnych dostępne są na stronie „Gwiazdy Morza” –

www.twojdomnadbaltykiem.pl.

Mierzeja Helska sp. z o.o. to spółka zawiązana w celu realizacji inwestycji „Gwiazda Morza”. Właścicielami firmy są trzy osoby fizyczne posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i sprzedaży projektów deweloperskich, w tym realizacji mieszkań wakacyjnych w pasie nadmorskim.

źródło: www.otwarty.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *