Industrialne motywy na ścianie to źródło niezliczonych inspiracji aranżacyjnych dla całego domowego wnętrza. A wszystko zaczyna się od tynku…


Efekt Betonu marki Silveno Decorazione z powodzeniem wykorzystuje charakterystyczną surowość imitowanego materiału budowlanego do tworzenia różnorodnych, często bardzo indywidualnych struktur zdobiących ściany. Pokryte tynkiem dekoracyjnym powierzchnie nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, w którym fabryczna surowość miesza się z salonową elegancją, a zimne, minimalistyczne otoczenie znakomicie współgra z nowoczesnym sprzętem i modernistycznym umeblowaniem. Stanowią przy tym udane tło dla takich elementów wyposażenia, jak drewno, szkło czy metal. Estetyczne nawiązanie do surowego betonu sprawdza się także w subtelnych, stonowanych wnętrzach.

Stworzony na bazie spoiw wapiennych i pyłu marmurowego, tynk dekoracyjny Efekt Betonu umożliwia formowanie na powierzchni ściany realistycznego wzornictwa przypominającego motyw szalunku przemysłowego lub deskowania. Całość pokryta specjalnym lakierem stanowi nowoczesny sposób na oryginalny i elegancki jednocześnie wystrój. Produkt dostępny w salonach Strefa Zamieszkania.

 

Informacje techniczne:

Produkt: tynk dekoracyjny Efekt Betonu Silveno Decorazione

Producent: Konsorcjum Handlowe „Stofarb” S.A.

Dystrybucja: Strefa Zamieszkania

www.strefazamieszkania.com.pl

Postać: proszek

Kolor: szary z możliwością powierzchniowego barwienia lakierami

Wydajność: 1m/kg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *