Oleśniczanie mogą już korzystać z serwisu NordGlass!

5 maja 2014 roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Oleśnicy. Naprawa oraz wymiana szyb czołowych, hydrofobizacja, a także wymiana wycieraczek to tylko niektóre usługi, które można wykonać w nowym punkcie serwisowym firmy NordGlass mieszczącym się przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy.

Od początku maja 2014 roku mieszkańcy północno-wschodnich okolic Wrocławia mogą już korzystać z usług nowo otwartego serwisu naprawy i wymiany szyb samochodowych największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass.

W nowo otwartej filii franczyzowej firmy NordGlass, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy, dostępne są takie usługi jak: naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass w Oleśnicy gotowi są pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 i w sobotę od 7.00 do 15.00. Nowa dolnośląska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty punkt firmy NordGlass w Oleśnicy oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszym sposobem na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – jest kontakt z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zamówienie rozmowy z konsultantem za pośrednictwem strony www.nordglass.pl.

Z usług największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. W odpowiedzi na liczne zapytania kierowców z rejonu Oleśnicy, od początku maja mieszkańcy tego miasta również zyskają możliwość skorzystania z usług naprawy i wymiany uszkodzonej szyby, hydrofobizacji, a także wymiany wycieraczek w nowym serwisie NordGlass w Oleśnicy. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu NordGlass.

NordGlass Serwis Szyb Samochodowych – filia Oleśnica

ul. Wojska Polskiego 35

56-400 Oleśnica

Numer telefonu:
tel. 660 542 573

Infolinia : 801 181 181

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8.00 – 18.00

Sob 7.00-15.00

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *