Tegoroczna IX edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2011 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Na targach zaprezentują się firmy ze wszystkich obszarów infrastruktury drogowej, w tym również z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także firmy posiadające oferty w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury miejskiej. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami władz i instytucji rządowych oraz samorządowych. Ponadto imprezie będzie towarzyszył bogaty program merytoryczny, liczne konferencje, warsztaty i seminaria poświęcone aktualnym zagadnieniom branży. Targi INFRASTRUKTURA odbędą się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

– Targi INFRASTRUKTURA są miejscem, w którym przedstawiciele firm działających w branży spotykają się z odbiorcami publicznymi i prywatnymi. Obecność osób z rządu i samorządów jest niezmiernie ważna dla uczestników tego branżowego wydarzenia, gdyż należą oni do największych odbiorców usług infrastrukturalnych w Polsce. Właśnie podczas naszych targów biznes ma możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i oferowanych rozwiązań, jak również bezpośredniej rozmowy o aktualnie realizowanych i planowanych inwestycjach państwowych i lokalnych. Zdecydowaliśmy się zatem na przesunięcie terminu targów INFRASTRUKTURA na połowę listopada, żeby nie kolidował z terminem tegorocznych wyborów parlamentarnych i pozwolił przedstawicielom władz bez przeszkód uczestniczyć w tym ważnym dla całej branży wydarzeniu – mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora targów INFRASTRUKTURA.

 

Oferta targów

W trakcie targów kompleksowe oferty zaprezentują firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw czy surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Wśród wystawców znajdą się również dostawcy rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym w tym oznakowania pionowego i poziomego. Zwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z propozycjami projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, jak również wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej. Zaprezentowana będzie też oferta dotycząca budowy i modernizacji obiektów sportowych, dworców kolejowych, portów lotniczych i morskich.

 

Branżowi zwiedzający

Targi INFRASTRUKTURA są ściśle branżowym spotkaniem, które pozwala nawiązywać kontakty biznesowe i wyszukać odpowiednich partnerów do współpracy. Wśród zwiedzających targi znajdują się zarówno osoby reprezentujące władze i instytucje rządowe i samorządowe odpowiadające za projekty realizowane w zakresie infrastruktury miejskiej i drogowej, jak również firmy i inwestorzy prywatni angażujący się w inwestycje infrastrukturalne. Na wydarzenie przyjeżdżają również osoby, które prowadzą lub są na etapie planowania budowy lub modernizacji infrastruktury drogowej czy miejskiej. Trzy dni targów pozwalają poznać aktualną ofertę w zakresie rozwiązań stosowanych w branży, a także nawiązać kontakty z partnerami realizującymi inwestycje infrastrukturalne.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o targach INFRASTRUKTURA 2011 na stronie www.infrastruktura.info.

***

Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA są organizowane we współpracy z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz czołowymi organizacjami branżowymi.  Targi Infrastruktura gromadzą zarządców dróg miejskich, powiatowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz inwestorów branżowych z Polski i zagranicy, reprezentantów firm wykonawczych, projektowych i konsultingowych oraz przedstawicieli instytutów badawczych i uczelni. Targi Infrastruktura stanowią platformę do poznania rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów infrastrukturalnych oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów z podmiotami oferującymi produkty i usługi w tym zakresie.

Tradycje targów INFRASTRUKTURA sięgają 1995 r. Do 2002 r. były organizowane przez MT Polska pod nazwą Roads and Traffic Poland, a w kolejnych latach odbywały się już jako Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA. Od 2009 roku organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie przez należącą do Grupy MT Polska spółkę MT Targi.

MT Targi są największym operatorem targowym w Warszawie i jednym z czołowych organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce. Spółka należy do Grupy MT Polska i odpowiada za kompleksową obsługę i przygotowanie imprez targowych. Organizuje również najważniejsze wydarzenia targowe w Polsce dla różnych branż, m. in. EuroLab, EuroGastro, Lato, TT Warsaw, Event, WorldHotel i in.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *