Przyjdź, targuj się i kup taniej wymarzone „M”

Nieruchomości w promocyjnych cenach, niemalże wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i banków, Sektor Spółdzielni Mieszkaniowych, propozycje agencji nieruchomości, Targowy Kredyt Mieszkaniowy i pośrednicy finansowi – to wszystko będzie czekało na Państwa 9 i 10 marca 2011 roku na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

redNet Media organizuje wspólnie z wystawcami akcje specjalne i atrakcje targowe. Przygotowuje również programy zachęcające odwiedzających targi do zakupu mieszkania lub zaciągnięcia kredytu.

– Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że staliśmy się doradcą mieszkaniowym – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Posiadana przez nas wiedza i współpraca z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów pozwala nam zaoferować programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe. Nasze targi nie są kanałem dystrybucji informacji, ale mają za zadanie pomóc dokonać konkretnych, najlepszych wyborów mieszkaniowych i kredytowych. Nie pozwolimy aby ktokolwiek kto przyjdzie na targi, wyszedł z nich z mętlikiem w głowie. Doradzimy tak, aby każdy świadomie dokonał zakupu mieszkania i dostał najlepszą ofertę jego finansowania.

Specjalnie na targi w Pałacu Kultury i Nauki, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje.

– Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach. Takich cen i gratisów nie otrzymacie Państwo w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć – podkreśla prezes Serwatko.

Deweloperzy z województwa mazowieckiego przygotowali dziesiątki obniżek, rabatów, promocji, i bonusów. Ronson Development oferuje rabat na: 10 mieszkań w zlokalizowanym w Łomiankach projekcie Naturalis – taniej do 53.000 zł, 10 mieszkań w zlokalizowanej na Mokotowie inwestycji Sakura – taniej do 51.000 zł i 10 mieszkań w zlokalizowanej na Woli inwestycji Verdis – taniej do 76.000 zł; Everbest Nieruchomości udzieli rabatu w wysokości 30.000 zł dla 3 pierwszych klientów targowych, którzy kupią dom (segment lub bliźniak) w inwestycji „Osiedle Witanów”, zlokalizowanej w Bieniewicach, w gminie Błonie; MAK DOM oferuje garaż gratis w inwestycji „Brzezińska” w Piasecznie; Jankowski Pulchny da 17.000 zł rabatu na wybrane lokale 2 pokojowe, 5% rabatu na 3 pokojowe, 10% rabatu na 4 pokojowe, balkony i tarasy gratis w inwestycji „Wiśniowy Sad” na Białołęce, do 4% rabatu na mieszkania i do 40% rabatu na miejsce postojowe w garażu podziemnym w inwestycji „Patio” w Ząbkach oraz do 3% rabatu na mieszkania, balkony i tarasy gratis w inwestycji „Atrium” w Pruszkowie; HM Invest/Grupa Invest przy kupnie mieszkania w inwestycji przy ulicy Murmańskiej 6 na Pradze Południe oferuje garaż za pół ceny; Pyzel Developers udzieli rabatu w wysokości 10.000 zł dla osób, które podpiszą umowę przedwstępną; Laor Development sfinansuje wyposażenie oraz wykończenie łazienki dla osób, które podpiszą umowę kupna mieszkania w inwestycji „Rezydencja Eliza” przy ulicy Elizy Orzeszkowej na Ochocie; Bank Pekao SA przekaże zainteresowanym ofertą banku kupon rabatowy upoważniający do zakupu biletu na dowolny seans w Kinie Atlantic w cenie 15 zł (do 30 kwietnia 2011r.); a Dompol udzieli rabatu w wysokości 2% przy zakupie domu w Łomiankach na osiedlu Symfonia.

Tradycyjnie już podczas Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl odbędą się bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Planowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak kupić mieszkanie lub dom, na co uważać i jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości.

Oczywiście na naszej imprezie targowej nie może zabraknąć debiutów. Na XVII Mazowieckich Targach Mieszkaniowych Tabelaofert.pl po raz pierwszy zaprezentowane zostaną: „Osiedle Sosnowy Las” (domy na Wawrze) – Svenska Development, „Osiedle Strumykowa” (mieszkania na Białołęce) – Henpol, domy pasywne energooszczędne (Łomianki) – Ecoville, „Osiedle Symfonia” (mieszkania na Woli) – Sabe Investments, „Sawa Solec Projekt Rembertów” (mieszkania) – Sawa Apartments, Osiedle „Zielone Ogrody” (domy w Woli Mrokowskiej – gmina Lesznowola), „Apartamenty Dworska 13” (apartamenty w Konstancin-Jeziornie) – Iris Investments, Carre Arte – Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. oraz prezentowana tylko na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl inwestycja „Mozaika” (mieszkania na Mokotowie) – Layetana Developments.

Poszukujących kredytu zapraszamy na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowana na nasze targi specjalna oferta kredytowa oparta jest na bardzo preferencyjnych warunkach
i dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam specjaliści z firmy redNet Doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i wybiorą najlepsze rozwiązanie.

Aby ułatwić wybór nieruchomości do zamieszkania, przed wejściem na tereny wystawiennicze usytuowany zostanie punkt Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl – organizowany przez ogólnopolski serwis nieruchomości tabelaofert.pl, gdzie w jednym miejscu będzie można znaleźć setki ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

– Tu precyzując swoje potrzeby mieszkaniowe, przybyli na targi będą mogli otrzymać konkretne informacje na temat poszukiwanych przez nich produktów – mówi prezes Serwatko. – Tu będzie też czekała na odwiedzających targi Mapa Inwestycji Mieszkaniowych i specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

W Informacji Mieszkaniowej będzie dostępny również Atlas Inwestycji Wakacyjnych – nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Dla osób korzystających z porad serwisu tabelaofert.pl przygotowano też drobne upominki – gadżety serwisu tabelaofert.pl.

Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mieli okazję nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny. Umożliwi to Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – specjalnie zaaranżowane atelier fotograficzne imitujące wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane będę w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Na XVII Mazowieckich Targach Mieszkaniowych nie zabraknie też miejsca zabaw dla dzieci. W Targowym Przedszkolu, rodzice będą mogli pozostawić swe pociechy pod okiem wykwalifikowanych pracowników i spokojnie przechadzać się po stoiskach czy napić kawy w Kawiarence Targowej.

Patronami Honorowymi Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl są: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Partnerem targów jest Victoria Dom S.A.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą z edycji naszych targów zapraszamy na stronę internetową www. targi.tabelaofert.pl.

Katarzyna Mejer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *