Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE 31 marca-1 kwietnia 2012 r., Kraków

Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

31 marca-1 kwietnia 2012 r., Kraków

Hala Targi w Krakowie

Partner Strategiczny Targów: GEO Grupa Deweloperska

Partner Targów: ATAL S.A.

Patroni Honorowi: Minister Transportu, Budownictwa, Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku inaugurujemy kolejny rok z Targami redNet Dom Mieszkanie

Wnętrze w Krakowie. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Targi przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Do dyspozycji odwiedzających targi będą Targowi Agenci, którzy pomogą w odnalezieniu wymarzonego, nowego lokum, eksperci, którzy będą służyć radami podczas warsztatów, a przede wszystkim deweloperzy, przedstawiciele banków i inni uczestnicy rynku nieruchomości, którzy zaprezentują swoją ofertę. Tylko na Targach redNet można zakupić nieruchomości w specjalnych cenach, otrzymać rabat od dewelopera czy ubezpieczenie mieszkania gratis. Chcesz kupić mieszkanie lub dom, przyjdź na największe targi mieszkaniowe w Małopolsce!

TARGOWE ATRKACJE:

1.Pomoc z pierwszej ręki

TWÓJ TARGOWY AGENT

Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek informacji związanej z targami, do Twojej dyspozycji będą Targowi Agenci oraz punkt dla zwiedzających w Centrum Informacji Targowej. Targowi Agenci – ubrani w czarne koszulki z logo Targów redNet będą poruszali się po terenach wystawienniczych i udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania związane z targami i wystawcami, wskażą stoiska na których prezentowane są produkty lub usługi znajdujące się w kręgu Twoich zainteresowań, a nawet zaprowadzą Cię do konkretnego dewelopera czy przedstawiciela banku, z którym podejmiesz dalsze rozmowy.

2.Ubezpieczenie zakupionego „M” gratis

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej. Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

3.Urządź swoje 4 kąty

STREFA ARANŻACJI WNĘTRZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem mieszkania i domu, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji Wnętrz. Będą się w niej prezentowały firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko co jest potrzebne do urządzenia własnego „M”. Planujesz remont lub kupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, odwiedź koniecznie Strefę Aranżacji Wnętrz.

4.Od projektu po dom

STREFA BUDOWY DOMU

Jeśli szukasz informacji na temat nowości budowlanych, najnowszych rozwiązań technologicznych i innowacji technicznych koniecznie musisz zajrzeć do Sektora Budowy Domu. Tu pokazywane będą produkty i usługi jakie mogą Ci się przydać na każdym etapie budowania – od projektu począwszy po wykończenie domu. Tu także znajdziesz gotowe domy z bali, pompy ciepła, systemy klimatyzacji, parkiety z możliwością montażu ogrzewania podłogowego, kolektory słoneczne, docieplenia budynków i porady fachowców z branży budowlanej.

5.Nasze publikacje

KATALOG MIESZKANIOWY

To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Krakowa i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań. Pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach. W katalogu znajdziesz też porady ekspertów z branży nieruchomości i specjalistów od finansów.

6.Krótsza do droga do nowego lokum

GALERIA „DZIELNICOWO”

Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska

do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od Galerii „Dzielnicowo”, którą tym razem przygotowaliśmy w inforkioskach. Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Skorzystaj z galerii, weź plan targów wraz z listą wystawców, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.

7.Pobierz bilet

WEJDŹ NA TARGI ZA DARMO

Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

8.Edukacja dla zwiedzających

WARSZTATY „7 KROKÓW DO WŁASNEGO M”

Na naszych targach nie tylko chcemy podpowiedzieć Ci, które mieszkanie wybrać, ale chcemy też nauczyć jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od naszego Partnera – serwisu www.tabelaofert.pl otrzymasz przewodnik „7 kroków do własnego M”.

9.Chwila relaksu

KAWIARENKA TARGOWA

Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie kawy lub herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.

10. Wybierz i wygraj nagrodę

PRZYJAZNY WYSTAWCA

Przechadzając się po terenach targowych zwracasz uwagę nie tylko na oferty wystawców, ale też na wygląd ich stoiska i obsługę przedstawicieli firm, z którymi podejmujesz rozmowy. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją opinią, weź udział w konkursie i wygraj drobny sprzęt AGD. Wystarczy, że wypełnisz kupon, który otrzymasz od Targowych Agentów. Wpisz numer stoiska lub nazwę swojego faworyta, podaj swoje dane i czekaj na nasz telefon. Zadamy Ci jedno proste pytanie dotyczące targów lub ich organizatora. Odpowiesz poprawnie i nagroda jest Twoja.

11. Podpatrz fachowców i…

ZRÓB TO SAM

Tu będziesz mógł dowiedzieć się i zobaczyć jak malować, tapetować, ułożyć panele czy parkiet, jak odnowić stare meble albo jak szybko pozbyć się małej domowej usterki. Fachowcy z firm ze Strefy Aranżacji Wnętrz będą pokazywali jak w prosty, ale ciekawy sposób wykończyć, wyposażyć lub nadać nowy charakter mieszkaniu. Warsztaty będą miały formę interakcji. Zwiedzający będą mogli zasięgnąć rady i samodzielnie spróbować np. zaaranżować swoje nowe „M”, ułożyć płytki lub nadać nową fakturę ścianom.

Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

31 marca-1 kwietnia 2012 r., godz. 10-17

Hala Targi w Krakowie (ul. Centralna 41a)

Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

Impreza towarzysząca: Targi Przedszkolaka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *