TARGOWA KUMULACJA: 100 tysięcy złotych taniej za mieszkanie i kredyt z marżą poniżej 1%

Ponad dwieście inwestycji, kilka tysięcy mieszkań, domów i apartamentów z Warszawy i okolic. Ponad 140 wystawców – deweloperów, agencji nieruchomości, banków, pośredników finansowych, firm ubezpieczeniowych i innych. Rabaty i gratisy niedostępne w tradycyjnej ofercie. Moc atrakcji targowych przygotowanych przez organizatora z myślą o poszukujących swojego nowego „M”. To wszystko czeka na Państwa w najbliższy weekend 1-2 października 2011 r. w Pałacu Kultury i Nauki na jedynych targach mieszkaniowych w centrum Warszawy – na Targach redNet Dom Mieszkanie.

Dlaczego warto, a nawet trzeba przyjść na te targi?

Jak pokazują raporty firm consultingowych to bardzo dobry czas na zakup mieszkania. Tak niskich cen nieruchomości nie było od dawna.

Okres

2010

2011


VIII

X

XI

XII

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII


cena oferty mieszkań w Warszawie

8577

8470

8440

8303

8378

8400

8301

8283

8393

8317

8223

8156


cena mieszkań sprzedanych w Warszawie

8055

8128

8153

8008

7923

7768

7861

8012

7896

7901

7838

7799


Tabela: wskaźniki ceny ofertowej mieszkań oraz ceny mieszkań sprzedanych (cena ofertowa mieszkań sprzedanych) w Warszawie od sierpnia 2010 do sierpnia 2011, źródło: redNet Property Group (dział Consultingu)– Zauważalny spadek cen należy wiązać z pojawieniem się znacznej liczby tanich ofert, szczególnie w segmencie popularnym, które poprzez swój spory udział w podaży powodowały spadek cen. Nie wiązało się to natomiast z masowym obniżaniem cen przez deweloperów w inwestycjach już od dawna znajdujących się w sprzedaży. Korespondowało to natomiast z oczekiwaniami klientów dotyczących zakupu tanich, funkcjonalnych, niewielkich mieszkań najlepiej dwupokojowych lub rzeczywiście niewielkich trzypokojowych – komentuje powyższe dane Kamil Łysik, Starszy Analityk Rynku Nieruchomości redNet Property Group Sp. z o.o. – Z uwagi na dzisiejszy poziom cen mieszkań i szeroką ich ofertę, to naprawdę dobry czas na zakup mieszkania lub domu – dodaje.

Biorąc pod uwagę opinię eksperta oraz fakt, że na Targi redNet Dom Mieszkanie deweloperzy przygotowują jeszcze bardziej atrakcyjne warunki zakupu, a banki obniżają marże i rezygnują z części opłat dodatkowych, takiej okazji na zakup tańszego mieszkania czy domu nie można przeoczyć.

Wybrane oferty wystawców

MAK DOM Sp. z o.o.

Stoisko G

Dla klientów targowych przygotował następujące promocje:

– Inwestycja Brzezińska – Piaseczno – garaż gratis

– Inwestycja Fort Chrzanów II – Warszawa – do mieszkań w budynku nr 9 komórka lokatorska,   

  ogródek, balkon lub taras gratis

– Inwestycja Kuropatwy III Józefosław – do mieszkań czteropokojowych drugi garaż gratis

– Inwestycja Park Hallera II Otwock – telewizor Samsung PS43D450 43” i akt notarialny gratis

– Inwestycja Saskie Zacisze Warszawa – rabat do 100.000 zł

– Inwestycja Nowe Mysiadło – rabat do 50.000 zł

– Rezydencje Baszkówka – rabat do 50.000 zł

– Apartamenty Morskie Oko – telewizor Samsung PS43D450 43” i akt notarialny gratis

Delta Construction

Stoisko 4N

Oferuje w cenie domu (jedyne 3.100 zł za m kw.!) w zamkniętym, kameralnym podwarszawskim osiedlu Słoneczne Lipowo pakiet BEZPIECZNY DOM – kompletny system alarmowy z powiadamianiem patroli interwencyjnych i monitoring opłacony na okres jednego roku.

QUALIA DEVELOPMENT

stoisko nr 4

Qualia Development przeprowadza promocję mieszkań w inwestycji Nowy Wilanów zlokalizowanych w 5 ukończonych etapach: Villa Bianca, Royal Axis, Fountain, At Centre oraz Sarmacka. Kupujący mają w czym wybierać – dostępnych jest ponad 130 mieszkań o zróżnicowanej wielkości i cenie. Oferta promocyjna obejmuje wszystkich klientów, którzy do 31 grudnia 2011 r. podpiszą przedwstępną umowę zakupu nieruchomości i najpóźniej do końca lutego przyszłego roku sfinansują jej kupno kredytem bankowym. Qualia Development sfinansuje aż do 50 procent wartości odsetek należnych do 31 grudnia 2012 roku od każdego kredytu hipotecznego lub preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatą BGK. Im wcześniej kupisz mieszkanie w Qualia Development, zaciągając kredyt hipoteczny, tym więcej zyskasz.

Pyzel Developers s.c.

Stoisko Nr  52Na

Dla klientów, którzy podpiszą umowę wstępną na inwestycję CHYLICZKI POLNA w terminie 1 miesiąca od Targów proponuje zniżkę 10.000 zł.

Sjaelso Poland Sp. z o.o

Stoisko Nr 20

Oferuje przez cały październik wyjątkową promocję: „ Tylko jesienią łączymy rabaty!!!” na inwestycję SCANDINAVIAN HOUSE na Wilanowie. Do wcześniejszych promocji dodaje dodatkowe upusty w wysokości 5.000 zł brutto na każdy pokój w nowym mieszkaniu.

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Stoisko 24N

Oferuje mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe w inwestycji Patio Avenir na Bemowie (ul. Szeligowska) w super atrakcyjnych – dostępnych tylko na targach! – cenach.

IDA Sp. z o.o.

Stoisko 48N

Przygotowała specjalną promocję nowoczesnych segmentów energooszczędnych w  ukończonej inwestycji Marki 3 przy ul. Rolnej w Markach. Promocją objęte są segmenty A1 i D1 o powierzchniach użytkowych 167 m2 i segment B2 o powierzchni użytkowej 130 m2 . Cena segmentu jest niższa  o połowę od mniejszego mieszkania w Warszawie.

Aneo Development Sp. z o.o.

Stoisko Nr 24

Dla klientów, którzy nawiążą kontakt lub podpiszą umowę rezerwacyjną w trakcie targów, oferuje preferencyjne warunki zakupu domu: płatność w systemie 30/70 bez dodatkowych kosztów.

Doradztwo Inwestycyjne Piotr Bućko

Stoisko Nr 61

Specjalna Promocja targowa: Najtańszy Kredyt Hipoteczny i gwarantowany zwrot 0,5% kosztów uzyskania kredytu.

Konkurs domowy.pl

Stoisko 1Na

Myślisz o budowie domu jednorodzinnego, ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Może zamiast kupować, wolisz go wygrać?  A może już masz dom albo mieszkanie i nie bardzo wiesz jak je zaaranżować? Przyjdź na targi redNet i dowiedz się jak to zrobić, a przy okazji wygraj projekt domu lub aranżacji wnętrza. Na jedną lub drugą nagrodę będziesz miał szansę, jeśli tylko odpowiesz na jedno pytanie znajdujące się na kuponie, który otrzymasz w kasie wraz z biletem i oddasz go na stoisku Domowy.pl  – od projektu po dom.

PREMIERY I DEBIUTY

Na Targach redNet Dom Mieszkanie pokazanych zostanie 11 nowych inwestycji: 

Arche Sp. z o.o. – Postępu 10

Arche Sp. z o.o. – ul. Wybickiego, Ząbki

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. – Patio Avenir

Grupa Inwest – Sulejkowska 20

Grupa Inwest – Człuchowska-Świetlików

Layetana Developments Polska Sp. z o.o. – sPlace smart living

MAK DOM Sp. z o.o. – Park Hallera II

Polimex-Mostostal Development – Osiedle Pustułeczki

ROBYG S.A. – Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki etap VII

ROBYG S.A. – Osiedle Zdrowa etap III

Ronson Development – Osiedle Espresso

Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Być może właśnie w jednej z nich znajduję się Państwa wymarzone nowe lokum. Polecamy!

Targi redNet DOM MIESZKANIE

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

1-2 października 2011 r.

AGENDA:

SOBOTA

10.00               Otwarcie

10.30-16.30    Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

17.00               Koniec pierwszego dnia

NIEDZIELA

10.00               Otwarcie

10.30-16.30    Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

17.00               Zakończenie targów  

 

Partnerzy targów:     AGRO-MAN Sp. z o.o.

Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o.

Victoria Dom S.A.

Patroni Honorowi:      Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik

Polski Związek Firm Deweloperskich

 

Autor: Katarzyna Mejer, PR redNet Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *