NAJWIĘKSZE TARGI MIESZKANIOWE NA DOLNYM ŚLĄSKU

NAJWIĘKSZE TARGI MIESZKANIOWE NA DOLNYM ŚLĄSKU!
CENY NIERUCHOMOŚCI OD 3.990 ZŁ ZA MKW.!
132 WYSTAWCÓW! 162 INWESTYCJE!

Targi redNet DOM MIESZKANIE
Hala Stulecia we Wrocławiu
22-23 października 2011 r.

Partner Targów:     Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016
Patroni Honorowi:     Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk
Polski Związek Firm Deweloperskich

Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Wrocławia i okolic. Ponad stu wystawców – deweloperzy, agencje nieruchomości, banki, pośrednicy finansowi, firmy z  branży wyposażenia wnętrz oraz to co czyni te targi wyjątkowymi:

NOWA ODSŁONA TARGÓW
Na jesiennych targach w Hali Stulecia we Wrocławiu redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Zaprezentowane  zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE,  przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

FORMUŁA TARGÓW
Firma redNet Media – organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (17 edycji w 6 miastach w skali roku) przygotowuje imprezy, na które przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie specjalnie na nasze targi firmy przygotowują atrakcyjne rabaty, promocje, bonusy. A my sami za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomagamy kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze tej strony www) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu.

GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE
1.Konkursy targowe
„WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”
Planujesz zakup mieszkania albo już je kupiłeś i zastanawiasz się nad jego wykończeniem? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Tylko na Targach redNet DOM MIESZKANIE możesz wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdź na stoisko konkursowe, wypełnij kupon i wygraj nagrodę – wykończenie w Pakiecie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

KONKURS SMS – PLEBISCYT „PRZYJAZNY WYSTAWCA”
Dla wszystkich osób, które odwiedzą Targi redNet DOM MIESZKANIE 22-23 października w Hali Stulecia we Wrocławiu przygotowaliśmy konkurs sms-owy połączony z plebiscytem „PRZYJAZNY WYSTAWCA”. Przyjdź na Targi i zagłosuj na Wystawcę, który wg Ciebie był najbardziej pomocny i życzliwy, wyróżniał się spośród innych przygotowaniem stoiska i/lub jakością obsługi klienta. Wszyscy, którzy zagłosują wysyłając sms na nr 71160 o treści TARGI.(numer stoiska) i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

2.Krótsza do droga do nowego lokum
GALERIA „DZIELNICOWO”
Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od wizyty w Galerii „Dzielnicowo”.

3. Niższa marża i kompleksowa obsługa
TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY
Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS – Patrona Targowego Kredytu Mieszkaniowego i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej . Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

4. Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016
INTERDYSCYPLINARNE TARGI SZTUKI
Ideą Interdyscyplinarnych Targów Sztuki jest zapoznanie masowego odbiorcy z dziełami sztuki – obrazami, rzeźbami, grafikami, szkłem, ceramiką oraz meblami autorstwa dolnośląskich artystów. Przedmioty te, które pięknie mogą wkomponować się w przestrzeń mieszkania lub domu, będą pokazywane przez samych twórców na stoiskach targowych, które staną się małymi galeriami sztuki. Zamiarem artystów – tych znanych już we Wrocławiu i tych debiutujących – jest prezentacja dzieł i zjawisk artystycznych oraz zmiana udziału masowych reprodukcji na rzecz dzieł unikatowych o wysokich walorach artystycznych.

5. Nowe „M” od zaraz
GALERIA GOTOWYCH MIESZKAŃ i DOMÓW
Zależy Ci na szybkim zakupie mieszkania? Chcesz wprowadzić się do niego za chwilę? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Deweloperzy posiadają w swej ofercie wiele gotowych nieruchomości. Przyjdź do Galerii Gotowych Mieszkań i Domów, zapoznaj się z lokalizacjami, cenami, przykładowymi rozkładami. Następnie wybierz te, które Cię interesują i udaj się na stoiska deweloperów, którzy je sprzedają w celu omówienia szczegółów zakupu wymarzonego „M”.

6. Pomoc z pierwszej ręki
TWÓJ TARGOWY AGENT
Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek Informacji związanej z targami, do Twojej dyspozycji będą Targowi Agenci oraz punkt dla zwiedzających w Centrum Informacji Targowej. Targowi Agenci – ubrani w czarne koszulki z logo Targów redNet będą poruszali się po terenach wystawienniczych i udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania związanie z targami i wystawcami, wskażą stoiska na których prezentowane są produkty lub usługi znajdujące się w kręgu Twoich zainteresowań.

8. Edukacja dla zwiedzających
WARSZTATY „7 KROKÓW DO WŁASNEGO M”
Na naszych targach nie tylko chcemy podpowiedzieć Ci, które mieszkanie wybrać, ale chcemy też nauczyć jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od każdego z nich będziesz miał również możliwość uzyskania indywidualnej porady nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

9. Nasze publikacje
KATALOG MIESZKANIOWY
To kompendium wiedzy na temat dolnośląskich inwestycji. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań i pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach.

10. Pobierz bilet
WEJDŹ ZA DARMO NA TARGI
Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że z naszej strony www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

11. Dla najmłodszych
TARGOWE PRZEDSZKOLE KOKOSOWA WYSPA
Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Przedszkole targowe to miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Pozostaw dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a sam udaj się na poszukiwanie wymarzonego lokum.
 
12. Chwila relaksu
KAWIARENKA TARGOWA
Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to miejsce na wypicie kawy, zjedzenie ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji.

AGENDA TARGÓW:
SOBOTA
10.00          Otwarcie
10.30-16.05     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
17.00         Koniec pierwszego dnia

NIEDZIELA
10.00         Otwarcie
10.30-16.05     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
17.00         Zakończenie targów
Targi redNet DOM MIESZKANIE
Hala Stulecia we Wrocławiu (ul. Wystawowa 1)
22-23 października 2011 roku
Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *