Firma TRILUX wprowadza na rynek przemysłową oprawę E-Line LED, pozwalającą na stworzenie diodowej linii świetlnej ściśle dostosowanej do warunków danego pomieszczenia.

Seria TRILUX E-Line LED obejmuje zarówno modele z podwójnie asymetrycznym, szerokim, wąskim oraz łączącym szeroki i wąski rozsyłem światła. Dostępne są także warianty z kloszem pryzmatycznym z PMMA w klasie szczelności IP54. W zależności od liczby segmentów diodowych, oprawa charakteryzuje się poborem mocy od 32 do 162 W. Jej wydajność oświetleniowa wynosi 115 lm/W.

Dzięki modułowej konstrukcji, E-Line LED można ściśle dopasować do specyficznych wymogów oświetleniowych. W związku z tym, oprawy tej serii znajdują szerokie zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach i sklepach wielkopowierzchniowych.

Dodatkowym atutem produktu jest możliwość sprawnej modernizacji istniejącego w zakładzie systemu oświetlenia TRILUX E-Line w technologii T5 bądź T8. Montaż E-Line LED nie wymaga w tym wypadku żadnych narzędzi ani wymiany profili, a dzięki zastosowaniu zatrzasków ze stali szlachetnej unowocześnienie pojedynczego modułu trwa zaledwie 45 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *