Wojsław Mrozowski – nowy Dyrektor Human Resources Abra S.A.

Z początkiem kwietnia nowym Dyrektorem Human Resources w firmie Abra S.A. został Wojsław Mrozowski. Z wykształcenia psycholog i certyfikowany trener, posiada prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i w doradztwie personalnym.

Wojsław Mrozowski ukończył kierunek psychologiczny na Akademii Teologii Katolickiej, o specjalności psychologia pracy i stresu. Odbył również roczne studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa personalnego w Międzynarodowej Szkole Managerów w Warszawie. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Coachingu (International Coach Certificate) oraz certyfikat Asesora (Assessment/Development Center).

Moim zadaniem w Abrze będzie opracowanie nowej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, utrzymanie harmonii między strategią zarządzania a strategią biznesową firmy, a dzięki temu zapewnienie wysokiej jakości obsługi zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych – mówi Wojsław Mrozowski, Dyrektor Human Resources Abra S.A. – Bez względu na branżę wszędzie potrzebne jest skuteczne wsparcie kadrowe działań firmy. Rozwiązania, które mają wspierać i usprawniać biznes, nowe narzędzia rozwojowe i motywacyjne – wszystko to ma spowodować, że każdy pracownik będzie mógł świadomie pokierować swoją przyszłością w firmie i przyczyniać się do jej rozwoju – argumentuje Wojsław Mrozowski.

Wcześniej pracował również w takich firmach jak: Telekomunikacja Polska S.A., ORBIS S.A., PKN Orlen S.A. – gdzie odpowiadał za rekrutację i zatrudnienie, szkolenia i rozwój zawodowy, system ocen pracowników, wynagradzanie i motywowanie, coaching dla kadry managerskiej oraz budowanie marki pracodawcy.

W życiu prywatnym ceni dobre książki i kuchnię, a wolne chwile spędza na podróżowaniu po świecie.

Wojsław Mrozowski zastąpił na stanowisku Dyrektora Działu Personalnego Panią Anetę Filik.

Źródło Abra S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *