Usługi związane z wykorzystaniem koparko-ładowarkami mają szerokie zastosowanie.

Jest to nowoczesny sprzęt budowlany, który między innymi wykonuje wykopy pod fundamenty, zasypywanie fundamentów oraz niwelację terenu. Znając jego możliwości mogę stwierdzić, że sprawdza się przy pracach wymagających porządkowania terenu, takich jak wykopywanie drzew z sadów czy ogrodów oraz przy rozkopywaniu szamb i oczyszczalni ścieków. Świadczymy usługi wykopów pod instalacje elektryczne, gazowe i brukarskie. Zajmujemy się kopaniem i utwardzaniem dróg na parkingach. Należy pamiętać, że musimy odpowiednio dobrać i zamontować łyżkę o odpowiedniej szerokości i krawędzi tnącej zgodnie z charakterystyką podłoża, na którym pracuje koparko-ładowarka. Koparka ma szerokie zastosowanie, także podczas pracy w gospodarstwie, dzięki możliwości wymiany elementów roboczych.

Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju prac ziemnych związanych z wyrównywaniem, przesuwaniem gruntu i wykopami. Jest to bardzo zwrotne urządzenie, które jest bardzo przydatne, gdy trzeba przetransportować niektóre materiały na krótkie odległości. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu może służyć do przesadzania drzew, układania w stosy, szlifowania itp. Specjalna sadzarka do drzew zamontowana na koparko-ładowarce pozwala na bezkolizyjne ustawienie sadzonek na ziemi, przy zachowaniu idealnej bryły korzeniowej. Dzięki wymianie systemów pracy można wykonywać prace związane z załadunkiem i przeładunkiem różnych towarów oraz ich bezpiecznym rozmieszczeniem. Dysponujemy również sprzętem hydraulicznym pozwalającym na wykonanie wszelkich niezbędnych prac rozbiórkowych oraz sprzętem wiertniczo-wiertniczym do gruntów stałych. Park maszynowy Fumar może realizować wiele zleceń jednocześnie, pracując szybko i wydajnie bez rozczarowania klientów.

Usługi Kompleksowe – usługi transportowe i budowlane.

Koparki są powszechnie używane do transportu i załadunku różnych towarów. W ramach naszych usług transportowych materiałów budowlanych przewozimy różnego rodzaju towary: kruszywa drogowe, piasek, żwir, ziemię ogrodniczą, glinę, a firma oferuje usługi przewozu materiałów sypkich, w tym palet. Warto wspomnieć, że używany przez nas sprzęt Man jest wysokiej jakości. Sprzęt wysokiej jakości to motto firmy Fumar z Bielsko-Biała, MAN, VOLVO – gwarantuje niezawodność i nie zawodzi podczas pracy w najtrudniejszych warunkach. To możliwość skorzystania z kompleksowej oferty bez konieczności zatrudniania innej firmy z zewnątrz, gwarantując jakość i terminowość usługi. Współpracujemy z klientami na terenie całego Śląska i okolic.

 

 

 

Na koniec warto wspomnieć o idei dbania o zasoby naturalne naszego regionu. Świadczymy również usługi poziomego wiercenia kierunkowego. Jest to nowoczesna technologia stosowana m.in. w instalacjach związanych z wodociągami, kanalizacją, gazociągami i obiektami energetycznymi. Ponadto podczas prac na terenach, które ze względu na swoje walory przyrodnicze i krajobrazowe powinny pozostać nienaruszone, wymagane są wiercenia poziome. Ta nowoczesna technika jest szczególnie skuteczna w trudnych warunkach gruntowych i chronionych terenach zielonych. Nie zepsuje okolicy. Głównymi zaletami wierceń poziomych są niski wpływ na środowisko oraz krótki czas realizacji w porównaniu z konwencjonalnymi wykopami. Może drążyć pod drogami, rzekami, zbiornikami wodnymi i bagnami. Myślę, że to technologia przyszłości –  Właściciel firmy Fumar – techniki bezwykopowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *