Wzdłuż ulicy Promykowej w Brodowie powstaje Osiedle Słoneczne. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią zalety spokojnej, zielonej okolicy i wysoki standard budowanych tu domów.

Osiedle Słoneczne to duża inwestycja realizowana w Brodowie, miejscowości położonej nieopodal Środy Wielkopolskiej. Powstają tu domy jednorodzinne, a także domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Łącznie na osiedlu zamieszka 86 rodzin. Inwestycja została podzielona na VI etapów. Obecnie realizowane są etapy II i III, w ramach których powstaje kolejnych 6 domów jednorodzinnych, 5 budynków w zabudowie bliźniaczej i 14 szeregowców. Zakończenie III etapu planowane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Domy jednorodzinne budowane są na dużych działkach liczących ok. 850 mkw. Powierzchnia użytkowa domów to 132 mkw. Domy są piętrowe, każdy posiada prawie 50-metrowy taras i usytuowane na piętrze balkony. Wzorcowy projekt aranżacji wnętrza przewiduje zlokalizowany na parterze duży salon z kominkiem, 2 łazienki, 3 sypialnie, garderobę, gabinet. Ukłonem w stronę klienta i jego indywidualnych potrzeb jest możliwość realizacji własnej koncepcji aranżacji wnętrza domu. – Klienci mają możliwość decydowania o rozmieszczeniu ścian działowych, o wyborze lokalizacji kuchni czy łazienki, uczestniczą również przy projektowaniu instalacji elektrycznej, niskoprądowej i grzewczej. Bierzemy pod uwagę ich sugestie dotyczące koloru płytek, ścian, drzwi, okien, parapetów – mówi Krzysztof Krzyżaniak, dyrektor ds. handlowych firmy KM Building. Do końca roku obowiązuje promocyjna cena domów w wysokości 399 tys. zł. brutto. Dodatkowo klient otrzymuje gratis funkcjonalny strych o powierzchni 22 mkw. Domy jednorodzinne w Brodowie są domami z potencjałem. – Warunki zabudowy pozwalają na znaczne powiększenie przestrzeni użytkowej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, klient może dobudować 2 dodatkowe pokoje i garaż, co zwiększa powierzchnię aż o 70 mkw. – mówi Krzysztof Krzyżaniak. Powierzchnia domów w zabudowie szeregowej waha się od 86 do 105 mkw. Szeregowce mają taras, balkon, a także dodatkowy 18 – metrowy strych. Ich cena to 249 tys. zł brutto. Bliźniaki o powierzchni 113 mkw. stoją na działkach o wielkości 425 mkw. Do końca roku 2012 sprzedawane są również w promocyjnej cenie 339 tys. zł brutto. Standard wykończenia jest podobny we wszystkich rodzajach domów.

Domy są całkowicie ogrodzone, deweloper zadba o chodniki, drogę osiedlową i oświetlenie, a także trawniki. Bliskość terenów zielonych, malowniczych krajobrazów oraz zabytkowego Dworku w Brodowie znacznie uatrakcyjniają lokalizację inwestycji. Docenią ją osoby lubiące żyć w ciszy i spokoju, przy jednoczesnej bliskości dużej aglomeracji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *