Mogłoby się wydawać, że solidne ogrodzenie musi być ciężkie i masywne. Pozory jednak, jak się często zdarza mogą mylić. Odpowiednio przemyślane połączenia stalowych prętów w systemach Legi dają gwarancje stabilności i siły pozostając przy tym w ażurowej formie.

Podwójne spawy

Stalowe pręty o średnicy 8 mm, z których powstaje ogrodzenie R-fil firmy Legi traktowane są w sposób nadający im niespotykaną moc i trwałość. Wszystko to za sprawą łączenia poszczególnych elementów z użyciem precyzyjnych podwójnych spawów. Dodatkowo cała stal wykorzystywana do produkcji słupków czy krat poddawana jest procesowi cynkowania ogniowego. Dzięki temu pręty otrzymują wytrzymałą cynkową powłokę, która chroni je przed korozją spowodowaną deszczem czy wilgocią. Dodatkowo wykorzystana technologia nanoszenia lakieru w formie proszkowej pozwala uzyskać głęboki kolor, który utrzyma się przez długie lata.

Niepozorny słupek

Z pewnością słupki R-fil firmy Legi są ciekawą alternatywą dla typowych słupów ogrodzeniowych. Wyróżnia je przede wszystkim budowa. W porównaniu do typowych jednolitych słupów te, z powodzeniem stosować można na terenach, gdzie widok jest dla nas bardzo istotny. Nie tylko z powodów estetycznych, ale także z powodów bezpieczeństwa. Prętowe słupki R-fil ze względu na swoją charakterystyczną konstrukcję nie przesłaniają pola widzenia dla zamontowanego np. monitoringu wokół posesji, jak również nie tworzą tzw. martwego punktu. Dzięki temu cały teren może być w zasięgu naszego wzroku.

Jak wiadomo siła tkwi w szczególe. To dzięki temu uzyskać można precyzyjnie zaprojektowane ogrodzenie, które z łatwością wkomponować można w architekturę krajobrazu. Delikatna forma ażurowej konstrukcji pozwoli dodać charakteru, a przy tym uwydatnić to, co faktycznie chcemy pokazać na naszym terenie nie przesłaniając widoku masywnym ogrodzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *