Klucze imbusowe Bondhus – amerykańska jakość i dożywotnia trwałość

Podczas pracy w domu, ogrodzie czy warsztacie potrzebne są niezawodne narzędzie ułatwiające odkręcanie czy przykręcanie przeróżnych elementów. Dostępne w ofercie firmy Lange Łukaszuk klucze imbusowe marki Bondhus są wykonane z trwałej Stali Protanium®.

Klucze imbusowe marki Bondhus z powodzeniem używane są w ponad 60 krajach świata. Do Polski dotarły dzięki wyłącznemu dystrybutorowi amerykańskich narzędzi – firmie Lange Łukaszuk. Podstawowe zalety przyrządów sygnowanych marką Bondhus można zawrzeć w trzech stwierdzeniach. Po pierwsze wszystkie klucze są wykonane z unikalnego stopu Stali Protanium ® gwarantującej niezrównaną twardość, plastyczność oraz trwałość materiału. Po wtóre powierzchnia narzędzi powleczona jest specjalną warstwą Proguard, która zapewnia niezwykłą ochronę antykorozyjną. I w końcu po trzecie, producent imbusów Bondhus udziela na swoje wyroby dożywotniej gwarancji!

Stal Protanium® – rozwiązanie pro – wytrzymałościowe
Stal Protanium®, używana do produkcji kluczy imbusowych marki Bondhus, odznacza się wyjątkowymi właściwościami. Podstawową jej zaletą jest to, iż kluczyki z niej wykonane są mocniejsze średnio o 20 proc. w porównaniu z najbardziej uznanymi konkurencyjnymi markami. Unikalny skład stopu w połączeniu z precyzyjnym, zoptymalizowanym procesem obróbki termicznej sprawiają, że imbusy Bondhus są bardzo mocne i dzięki temu możliwe jest przeniesienie większego momentu obrotowego. Warto zaznaczyć, że narzędzia wykonane z stali niższej jakości często ulegają rozpadowi w najmniej oczekiwanym momencie podczas pracy. W efekcie używanie tego typu narzędzi jest bardzo niebezpieczne, gdyż pęknięciom stali towarzyszy odpryskiwanie metalowych drobin. Klucze marki Bondhus charakteryzuje niezwykła twardość i plastyczność materiału i nawet, jeśli dojdzie do uszkodzenia imbusa, zazwyczaj nie występuje przy tym niebezpieczny odprysk opiłków. Oznacza to, że narzędzia Bondhus gwarantują zdecydowanie większe bezpieczeństwo podczas pracy.

Proguard – ochrona antykorozyjna
Specjalna warstwa ochronna Proguard zapewnia zwiększoną o około 5 razy odporność antykorozyjną kluczy marki Bondhus w porównaniu z klasycznym chromowaniem. Rozwiązanie to decyduje o wysokiej wytrzymałości na wilgoć i zanieczyszczenia oraz, co za tym idzie, hamuje rozwój rdzy na narzędziach. Warto podkreślić, że tego typu zabezpieczenie jest standardem w ochronie antykorozyjnej produktów marki Bondhus.

Jakość + satysfakcja = Bondhus
Narzędzia marki Bondhus cechuje precyzyjna obróbka mechaniczna. Starannie wykonane krawędzie na całej długości kluczy gwarantują perfekcyjne przykręcanie i odkręcanie nawet niewielkich śrub. Co więcej ostre i równe zręby przedłużają żywotność narzędzi, a także nie tworzą zadziorów i nie powodują strzępienia się materiału, z którego wykonano klucze. Cechy te przede wszystkim ułatwiają pracę, a dodatkowo wpływają na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej imbusami Bondhus. W przypadku kluczy z końcówkami kulowymi niezwykle istotny jest wysoki moment obrotowy. Perfekcyjna obróbka mechaniczna, a także idealne spasowanie główki klucza i śruby zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni imbusa. Dodatkowo bardzo ścisłe przyleganie śruby do główki powoduje, że nawet najmniejszy ruch ręki jest bezzwłocznie przenoszony na pracę śruby. Oznacza to wysoką precyzję pracy i zdecydowanie mniejsze zużycie śruby. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz precyzji wykonania imbusów Bondhus prawdopodobieństwo wystrzępienia krawędzi kluczy oraz zniszczenie śruby czy nakrętki jest znacznie zredukowane.

Klucze imbusowe marki Bondhus dostępne są w wielu rozmiarach, konfiguracjach oraz z różnorodnymi uchwytami – zestawy długich lub krótkich imbusów, z bardzo krótkim ramieniem lub te zakończone końcówką kulistą. Na polskim rynku można nabyć także komplet imbusów Bondhus w specjalnej tzw. scyzorykowej rękojeści. Ciekawą propozycją są zestawy kluczy gwiazdkowych oraz (ewenement) gwiazdkowych z końcówką kulistą. Niezwykle przydatne są imbusy z rękojeścią w kształcie litery T – zwykłe, sześciokątne oraz z kulistą końcówką. Duża rozpiętość rozmiarów pozwoli każdemu użytkownikowi odnaleźć klucz idealnie pasujący do jego potrzeb czy wykonywanych prac.
Klucze stworzone na długie lata

Co ciekawe i przede wszystkim godne podkreślenia, firma Bondhus udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Wszystkie narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby były wytrzymałe, oszczędzały czas użytkowników i nie zużywały się. Dodatkowo stal, z której są wykonane imbusy gwarantuje wieloletnią pracę bez obawy o uszkodzenie gniazd śrub. Wszystkie te cechy sprawiają, że producent oferuje bezwarunkową i bezterminową gwarancję na cały asortyment. Co więcej, w przypadku uszkodzenia narzędzia lub nie spełnienia oczekiwań klienta, firma Lange Łukaszuk bezpłatnie wymieni klucze lub zwróci koszty zakupu.

Niskiej jakości narzędzia często ulegają uszkodzeniom, szybko się zużywają i co najgorsze niszczą elementy złączne. Panaceum na tego typu kłopoty są sprawdzone klucze imbusowe marki Bondhus. Dostępne w wielu rozmiarach oraz rodzajach i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, co więcej zagwarantują dobrze wykonaną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły. Wykonane z „niezniszczalnej” stali oraz pokryte antykorozyjną powłoką są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Mawia się nawet, że najlepsze na świecie… a dzięki pracom naprawczym wykonanym imbusami Bondhus na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej NASA bywają one także określane, jako bezkonkurencyjne we wszechświecie…

Zestaw imbusów długich, 9-sztukowy marki Bondhus, cena netto od 31,15 zł
Zestaw imbusów krótkich, 9-sztukowy marki Bondhus, cena netto od 25,66 zł
Zestaw imbusów w specjalnej rękojeści, 5, 6 lub 7-sztukowy marki Bondhus, cena netto od 19,67 zł
Zestaw imbusów TX, 8-sztukowy marki Bondhus, cena netto od 47,38 zł
Imbus z rękojeścią T marki Bondhus, cena netto od 9,84 zł
Imbus L z krótkim ramieniem marki Bondhus, cena netto od 0,77 zł
Imbus L z długim ramieniem, cena netto od 0,82 zł
Wkrętak imbusowy z końcówką kulistą marki Bondhus, cena netto od 8,20 zł
Producent: Bondhus

Dystrybutor: Lange Łukaszuk
www.langelukaszuk.pl

źródło: www.otwarty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *