Rezydencja Park w Mielnie – większość apartamentów sprzedana jeszcze przed oddaniem inwestycji

Inwestor Mielno Holding – Firmus Group kończy właśnie budowę projektu Rezydencja Park położonego w Mielnie. Z początkiem wakacji deweloper przekaże gotowe do zamieszkania apartamenty. W sprzedaży pozostały już tylko 4 apartamenty w wysokim standardzie wykończenia.

Inwestycja powstaje przy ul. Orła Białego – to jeden z głównych deptaków prowadzących do morza. Rezydencja Park zlokalizowana jest ok. 200 metrów od plaży i zaledwie 100 metrów od, położonego po przeciwnej stronie Mielna, Jeziora Jamno.

W kameralnym 4 kondygnacyjnym budynku znajduje się 12 apartamentów. Mają one średniej wielkości metraże od 39 do 53 m2. Zgodnie z założeniem projektowym inwestora mają być wygodną przestrzenią, nie tylko wakacyjnego wypoczynku. Dlatego wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię oraz oddzielne sypialnie – jedną lub dwie.

 „W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe. Gotowe apartamenty przekażemy klientom już na początku wakacji” – zapowiada Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding – Firmus Group. Klienci, którzy chcieliby tegoroczny urlop spędzić we własnym apartamencie w Mielnie mogą zdecydować się na mieszkanie w projekcie Rezydencja Park. Zostały jednak ostatnie dostępne powierzchnie. „Wolnych jest już tylko 4 apartamenty” – informuje Cezary Kulesza.

Las, morze, jezioro za oknem
Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które chcą mieć własne M nad morzem m.in. ze względu na wysoką jakość wykonania oraz lokalizację. Kształt i wygląd budynku Rezydencji nawiązuje do charakterystycznej dla Pomorza zabudowy, podkreśla nadmorski klimat miejsca. Wprowadzono naturalne materiały jak drewno oraz elementy architektoniczne nawiązujące do tradycyjnej zabudowy mieleńskiej.

Działka, na której wybudowano Rezydencję Park jest pełna zieleni, z każdej strony budynek otaczają sosny. Apartamenty zlokalizowane na parterze mają ogródki. Te położone wyżej przestronne balkony z ażurowymi balustradami, dzięki czemu z salonu mieszkańcy będą mieli widok na okoliczną zieleń. Większość z nich ma dużą powierzchnię 14 m2 tarasu. Z najwyżej zlokalizowanych apartamentów od strony południowej roztaczają się panoramiczne widoki na Jezioro Jamno.

Przemyślane w każdym calu
Wszystkie apartamenty mają przypisane miejsca parkingowe na terenie inwestycji. Wszystkie są też wykończone pod klucz. Standard wykończenia całego budynku i poszczególnych mieszkań jest wysoki. „Apartamenty mają w ramach wyposażenia m.in. drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w naturalnej okleinie, glazurę, ceramikę sanitarną i armaturę w łazienkach” – wyjaśnia Cezary Kulesza. Także kuchnie mają gotowe do zamieszkania wnętrza: poza pełną zabudową klienci w cenie apartamentu otrzymują także sprzęt AGD – płytę ceramiczną, okap, zmywarkę i lodówkę.

W ramach całorocznej obsługi inwestycji deweloper przygotował też pakiet zarządzania apartamentami pod wynajem, dla tych klientów, którzy planują zakup mieszkań nie tylko na własny użytek, ale także pod inwestycję.

Ceny apartamentów w Rezydencji Park wynoszą 7.300 zł za m2. To bardzo atrakcyjne stawki biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, wysoki standard wykończenia pod klucz oraz wliczone już miejsce postojowe. W większości nowych inwestycji nadmorskich w tym sezonie ceny ok. 7 tys. zł za m2 dotyczą apartamentów wykończonych w standardzie deweloperskim, a te pod klucz kosztują ok. 9 – 12 tys. zł za m2. Generalnym wykonawcą inwestycji jest grupa AMB z Koszalina, a finansowanie budowy zapewnił bank PKO BP.  

Więcej szczegółów znaleźć można na www.firmusgroup.pl

 

Informacje o inwestorze:

Mielno Holding – Firmus Group jest grupą spółek z kapitałem norweskim działających w sektorze dewelopersko-inwestycyjnym na rynkach Polski, Norwegii i Francji. Na przestrzeni ostatnich lat grupa kupiła i przystosowała na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400 000 m2 gruntu graniczącego z plażą. Posiadane przez Mielno Holding – Firmus Group nieruchomości to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii wybrzeża w Polsce.

Inwestor zrealizował wiele projektów nieruchomości wakacyjnych w Norwegii i Francji. W Polsce Mielno Holding – Firmus Group oddał do użytku prestiżowy projekt apartamentowy Mielno Tarasy. W chwili obecnej prowadzi w Mielnie budowę I etapu Rezydencji Park, czterokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego zaledwie 200 m od morza, w którym znajdzie się 12 apartamentów. W najbliższych tygodniach rozpocznie także budowę luksusowego apartamentowca Dune, położonego przy samej plaży i promenadzie nadmorskiej.

W planach inwestora znajduje się także ogromny projekt Beatch City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdzie się wieżowiec, apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje i port jachtowy. Drugi ogromny kompleks planowany jest przez inwestora na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno w Mielnie. W sąsiedniej gminie Będzino firma wybuduje także pole golfowe uzupełnione poprzez Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.

 

Fot.. Mielno Holding Firmus Group

Rezydencja Park już za kilka tygodni będzie gotowa do zamieszkania

 

 

Fot.. Mielno Holding Firmus Group

Fasada Rezydencji Park nawiązuje do architektury nadmorskiej

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *