17 grudnia 2012 roku w Płocku został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów specjalnych to tylko jedne z wielu usług, które są dostępne w nowym punkcie serwisowym firmy NordGlass w Płocku.

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Płocku, mieszczący się przy ul. Bielskiej 67. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 i w soboty w godz. od 8.00 do 12.00. Serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę  hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielają także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.

Warto również podkreślić, że serwis przy ul. Bielskiej 67 – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi oraz na montowane szyby NordGlass. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Płocku oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Do ich dyspozycji 6 dni w tygodniu, czyli przez 312 dni w roku pozostają pracownicy firmy NordGlass. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj. Dzięki temu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych NordGlass.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass w Płocku
ul. Bielska 67
Płock
Infolinia: 801 181 181
Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8.00 – 16.00
sob. 8.00-12.00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami. Firma posiada także największą i najlepiej rozpoznawalną w Polsce sieć serwisową, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *