Nowoczesne wyłączniki i gniazdka elektryczne w serii Berker K1

W nowoczesnych wnętrzach powinny znaleźć się nowoczesne detale. Przy urządzaniu takich przestrzeni warto pamiętać także o dobraniu odpowiednich wyłączników oraz gniazdek elektrycznych. Co kupić?

 

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker

Wykańczając wymarzone mieszkanie lub dom, zazwyczaj dużą wagę przykładamy do wyboru odpowiednich tapet, koloru farb ściennych oraz innych elementów wykończeniowych, takich jak listwy i dekory. Potem następuje etap urządznia, gdzie wybieramy odpowiednie meble i dekoracje. Tymczasem jest coś jeszcze, na co powinniśmy zwracać uwagę. Mowa o przełącznikach i gniazdach elektrycznych. Ich obecność we wnętrzach traktujemy jako zło konieczne, choć należą one do podstawowych elementów wystroju. Jednym z czołowych dostawców osprzętu elektroinstalacyjnego jest Berker. W swoim asortymencie posiada szeroką gamę komponentów, w tym między innymi takich jak rozdzielnice, aparatura modułowa, automatyka, przekaźniki, w tym przekaźnik prądowy, systemy prowadzenia przewodów. Również firma Berker prezentuje szeroką gamę wysokiej jakości osprzętu będącego wykończeniem instalacji elektrycznej – to różnorodne gniazdka oraz wyłączniki w wielu konfiguracjach do wyboru. Wśród dostępnych propozycji w bogatym asortymencie Berker znajduje się również minimalistyczna seria K1.

 

 

 

Berker K1 – elegancka prostota

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego oznakowana jako Berker K1 powstała z myślą o klientach, którzy oczkują elegancki w nowoczesnym stylu. To produkty, które zostały zaprojektowane z naciskiem na motto: mniej znaczy więcej. Gniazdka oraz wyłączniki w serii K1 wyróżniają się bardzo prostą formą. Posiadają małe ramki i dużą powierzchnię klawiszy o prostokątnym kształcie. W ramkach wielokrotnych w układzie poziomym nie stosuje się przegród pomiędzy elementami, dzięki czemu wyglądają one jeszcze bardziej elegancko. Znajdujące się w serii gniazdka oraz wyłączniki doskonale nadają się do wielu różnych przestrzeni, w tym między innymi do salonów, sypialni, na korytarze, do kuchni, łazienek oraz innych wnętrz. Seria Berker K1 współpracuje również z szeroką gamą dodatkowych elementów – gniazda antenowe, gniazda USB, ściemniacze, łączniki czasowe, czujniki, gniazdka do multimediów, elektroniki rozrywkowej i inne. Osprzęt w serii Berker K1 dostępny jest w dwóch kolorach do wyboru: tworzywo białe z połyskiem, matowe tworzywo antracytowe. Produkty firmy Berker można zakupić w dobrych hurtowniach i sklepach z wyposażeniem elektrycznym – stacjonarnie oraz za pośrednictwem internetu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *